Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú dolga az ismerkedés megkezdése, a lányoké pedig a várakozás?

Figyelt kérdés
Ez olyan igazságtalan. Vannak pasik, akik nekem tetszenek, nem feltétlenül azért mert olyan hűde jóképűek, hanem egyszerűen szimpatikusak valami miatt. Azokhoz miét nem mehetek oda én ismerkedni? Miért nézik az ilyen nőt egyből könnyű vérűnek?
2011. nov. 4. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

te hány éves vagy? most van valakid?:) ha van kedved ismerkedni, dobj egy levelet.

18f

2011. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megszabva hogy ki mehet oda kihez, menjen az aki bátrabb ennyi. Miért néznének könnyűvérűnek? Gondolom nem állsz oda és húzod ágyba egyből... ismerkedni meg bárkivel lehet. Én is a barátomat sose ismertem volna meg ha nem hívom el valahova.
2011. nov. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jesszus. Hol élsz? Ki és milyen jogon szablya meg neked, hogy mit tehetsz?


Nincsenek felosztott szerepek, társadalmilag már rég elfogadott, ha a lány teszi meg az első noszogató lépést.

2011. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én mentem már úgy oda sráchoz, hogy na mesélj, mikor randizunk? Nincs benne semmi. :D

20L

2011. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ucsiha Madara ***** válasza:
Szerintem úgy lenen igazságos, hogy a fiúk minden lánynak, akik kicsit is szimpatikusak nekik, szórólapokat osztogatnának, hogy most már kezdeményezve vannak, és mehetnek beszélgetni!
2011. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez már egy berögzült dolog hogy a pasiknak kell kezdeményezni, személy szerint én is jobban szeretem ezt az elvet, de ha reménytelennek érzem a helyzetet, akkor inkább lépek én, és míg nem tűnik orbitális nyomulásnak addig nincs is vele semmi baj. Különben is, haladunk a korral, az lép aki akar.
2011. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóba elegyedhatsz vele, de ha nem lép, akkor nem jösz be neki. Onnanstól stop a nyomulás, mert lejáratod magad!Kicsit homályos a válasz, de szerintem azért mert a női férfi hagyományos szerepek még mindig belénk ivódtak, és egy férfinek kéne aktívnak lenni, meg megküzdeni a nő kedvességéért, bizalmáért. Meg a nők még mindig érzelmibb beállítottságuak. Egy pasi rányomulhat egy csajra, ha nem jön össze, azt mondja csak vonzalom miatt kellett volna neki a csaj. ha ugyanezt teszi egy csaj, akkor arra rásütik, h érzelem mentes k*rva.Meg az a nő nem értékes aki könnyen adja a testét. Meg sok pasi nem is szereti ha nem ő választ, vagy rányomulnak, mert úgy érzi helyette döntenek. Ha vkit fel akarsz szedni öltözz csinosan, az elég jel lesz! A csajok inkább hódítanak! Legyél vele kedves, vidám, meg kicsit titokzatos.
2011. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

tegyük fel, h van egy lány meg egy fiú. Mindketten bejönnek egymásnak. De a pasi nem lép, a csaj kezdeményez! Namármost milyen az a pasi a ki ha tetszik neki vki nem lép? Nyámnyila, félős, puha. Annak meg minek udvarolsz?:P Mit karsz egy olyan pasitól?


Más felállás: Ha a csajnak bejön a pasi , de a pasinak nem jön be a csaj. A csaj azt hiszi félénk a fiú, és meg teszi az első lépéseket, kezdeményez. Akkor meg jobb ha inkább hagyja a dolgot , és nem járatja le magát.


Szerintem ha fel akarsz szedni vkit azt ne szavakkal tedd!

Meg a rámenős csajoktól f*snak is a pasik, mert azt gondolják akkor a hátuk mögött is könnyedén azt teszi a csaj.

2011. nov. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehol sincs az kőbe vésve, hogy kinek kell odamenni ismerkedni. Az, hogy a csajok nem mennek oda, csak egy hülye kifogás, amivel felmentik magukat egy kényelmetlennek ítélt feladattól.
2011. nov. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Noiesen csinald, ranezel, ramosolyogsz, beszelgetni kezdtek, segitseget kered valamiben. Ha nem lep semmit, akkor nem jossz be neki.
2011. nov. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!