Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok 1 éve vagyunk eggyütt a barátommal és kimegy Németországba focizni. Már most megbolondulok a gondolattol is hogy milesz velünk. HAsonó helyzetűek?

Figyelt kérdés
úgy néz ki 1hónap múlva fog kimenni először próbajátékra aztán meglátjuk milesz,de elég valószinű hogy kint marad ha összejön neki 5évre is kinnmaradna és kéthetente tudna hazajönni,nagyon szeretjük egymást és ő erölteti hogy igy is megleszünk és én is meg akarom próbálni de nemtudom mi sülhet ki belőle!Hasonló helyzetűek kérlek irjanak..mert már most majd belehalok!
2011. febr. 8. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm pasija ment ki mert katona volt, és 3 havonta jött haza. Azthiszem 9 hónapig volt kint, a bnőm megvárta, majd miután letelt a 9 hónap pár hét elteltével a csávó kirugta. Talált mást míg kint volt. Sok sikert nektek, én tuti nem bírnám ki.
2011. febr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hú köszi a biztatást máris jobban érzem magam.. :D
2011. febr. 8. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Rajtatok múlik, én távkapcsolatban vagyok, még kevesebbet találkozok mint amennyit ti fogtok, de nincs problémám ezzel, csak ti tudjátok hogy lesz, ha nem működik akkor meg nincs mit tenni, de próba nélkül rögtön szakítani hülyeség. Ráadásul a kéthetente tali szrintem simán jó és nem gáz. Annyi még ha tényleg komolyan gondoljátok, és úgy érzitek egymásnak vagytok teremtve, akkor érdemes lenne elgondolkodni, mi legyen ha valakinek költöznie kell majd előbb utóbb, vagy neked oda, vagy a barátodnak vissza.
2011. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az én volt barátom elköltözött és havonta találkozhattunk. Közben leveleztünk, de fura volt találkozni, szinte álomszerű, olyan hihetetlen hogy itt van stb. egy hónap után pár órát eltölteni elég kevés volt. Eltávolódtunk egymástól, külön életet éltünk, nem tudtunk mindent megbeszélni, nem tudtam szeretni se, mert nem tudtam mit tenni érte. Szakítás lett belőle. Ez már vagy 2 éve, de még mindig nehéz, mert valahol belül még reménykedem hogy egyszer majd közelebb kerülünk egymáshoz.

Ez csak az én esetem. Nektek alakulhat másképp is.

2011. febr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Melyik csapatba megy? Bayern München? :D

Ha normális a fiú, szeret téged és profi szerződést kap, akkor bőven lesz pénze utazgatni, téged kivinni magához. Tanulj németül, és érettségi után utána mehetsz.

2011. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy haverom, 3 éve volt eggyütt a b.nőjével amikor a csaj elment külföldre tanulni. 18 évesek voltak akkor mindketten. Több mint 1 évig volt kint, és nem volt biztos, hogy majd hazajön, ez idő alatt egyszer sem találkoztak, de rendszeresen beszéltek egymással. Megvárták egymást, egyikük se jött össze senkivel, amikor a csaj végzett a tanulmányaival hazajött és folytatódott a be nem fejezett kapcsolatuk:) Ez úgy kb. 4 éve volt és azóta is boldogan eggyütt vannak. Szóval én azt mondom, hogy ha eléggé szeretitek egymást megoldható, plána úgy, ha kb. kéthetente tudtok találkozni (erre ugye haveromnak és a b.nőjének nem volt módja és így is sikerült nekik):) Sok sikert, és kitartást:)
2011. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom adjatok egy esélyt a dolgok folytatására így is.Még szerencséd van,hogy 2 hetente fogtok találkozni.Nekem nyáron barátom megy külföldre és csak 2 és fél hónap után jön haza...
2011. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm és a barátja (aki szintén focista) 2 éve vannak együtt,majdnem ugyanebben a helyzetben vannak. Kezdetben hónaponta találkoztak,most pedig 2 hetente,és nagyon boldogok.
2011. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hú Köszönöm szépen a válaszokat..Csak az a baj hogy nyelvis osztályba járok és még 3 évem van,a barátom meg 5-10 évre tervezi hogy kimenjen ha összejön neki
2011. febr. 13. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!