Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek egy külföldi pasival csak azért, hogy kimehessek Németországba?

Figyelt kérdés
Úgyértem , hogy megismerkedtem egy külföldi pasival régebb óta ismerem...mert itt dolgozott egy kis ideig így sokat találkoztunk s azt mondta belém szeretett, de én nem vagyok belé szerelmes . de Németország olyan széép:D mit csináljak?
2010. dec. 5. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem érdemli meg h megszivasd..
2010. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

az a német aki idejön dolgozni ahelyett hogy az olyan szép Németországban építgette volna karrierjét az nem is olyan hűde jó parti

de az ilyesmi nem lehetne szempont alapból sem

2010. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Német cégnél dolgozik, nem magyarnál ...
2010. dec. 5. 17:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Németországba kijutni dolgozni sztem nem nagy dolog. Annyi h talán tudna segíteni elhelyezkedni, m ismeri a "járást"...
2010. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

A sok fanyalgó, ismeretlenül is irigy rád, mert nekik csak a szomszéd-gyerek jutott...


Szerintem nyugodtan próbáld meg, ha amúgy szimpatikus neked.

2010. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég nagy szemétség lenne. Szerintem ne tedd meg, inkább spórolj egy német nyaralásra. ;)
2010. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért, egyébként mi akadályozna meg abban, hogy kimenj?

Amúgy az amikor valaki érdekből van egy pasival az bővel kimeríti a (luxus)prostituált fogalmát. Mindegy, hogy azt most te jobb élet reményében, biztos megélhetésért, ékszerekért, lakásért vagy pénzért teszed. Nem azt mondom, hogy elítélem az ilyet, de jobb, ha tisztába vagy vele, hogyha ilyen módon alárendeled a saját érzelmeidet, akkor onnan már nagyon nehéz a visszaút.

Persze a legtöbb nő azért csinál olyat életében, hogy valamilyen érdekből randizik egy pasival, de ha egy idegen országba kiköltözöl az már egy más kategória.

Ha csak ezért lennél vele, akkor inkább menj ki önerőből, mert gondolom jól tudsz németül, ha már idáig eljutottatok, tehát ez nem lhet akadály, vagy beszéld meg vele, hogy te még nem tudod, hogy mit akarsz és mondd el neki, hogy egyelőre inkább legyetek barátok. Szerintem simán segít neked abban barátilag is, hogy kimenj Németországba, és így nem kell feladnod magad sem.

2010. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fish1 ***** válasza:
Azért nem kell összejönni vele. Ha szimpatikus vagy neki, akkor baráti alapon is segíteni fog.
2010. dec. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Az én barátom német.:)

INterneten ismerkedtünk meg,de előtte már többször voltam majdhogynem a szomszédja(mint utóbb kiderült)

Nyáron megyek ki hozzá(rokonomék is ugyanabban a városban élnek),de biztos hogy nem csapnám be csak a pénzéért,ha nem szeretném.De szeretem!

A németekre sokan mondják hogy nagyképűek és nem szeretik az idegeneket.Ez így is van egyébként,de nagyon kevés a 100% német és rengeteg a mindenféle keletről érkezett bevándorló,akik lehet hogy ott születtek de 1% német vér sem folyik az ereikben.(Az ilyeneket jobb elkerülni)

De sztem azért mert "németország szép" ezért ne csapd be!Ha a barátod akkor segíteni fog ha kimennél néhány napra.

2011. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
add nekem a német pasit :D én szeretem öket te meg kimehetsz németországba^^.....
2011. ápr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!