Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye a dolognak?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy 1 hónap múlva jön egy fiú akivel eddig még csak 1 hetet tudtam együtt tölteni. (mivel ő külföldön él, és ott ismerkedtünk meg) Nem volt csók viszont szeretném ha legközelebbi alkalommal lenne. Elég félénk fiúról van szó de voltak jelek amikből arra következtettem hogy esetleg bejövök én is neki. Mindig köszönt külön nekem, táncoltunk, leült mellém és teljesen hozzámsimította a lábát. tudom hogy ezek kis apróságok és lehet hogy csak én kombonálom túl a dolgokat, de szeretném hogyha legközelebb találkozunk akkor ne szerencsétlenkedjünk hanem akkor legalább azt a msáik egy hetet ami lesz azt ki tudjuk élvezni. Tippek hogy hogyan lehetne rögtön már az elején magamba bolondítani? (a másik baj az hogy nem igazán beszéljük egymás nyelvét, angolul tudunk kommunikálni).Nem egy tartós kapcsolatra gonodlok itt hiszen arról ilyen nagy távolság esetén szó sem lehetne. Egyszerűen csak nagyon vonzódom hozzá és szeretnék vele smárolni. Légyszi emiatt ne szóljatok le, csak értelmes válaszokat kérek.
2011. febr. 8. 20:22
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi az érthetetlenség és elgépelések miatt.
2011. febr. 8. 20:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne akard őt magadba bolondítani, már csak azért se, mert a kapcsolatotoknak nincs esélye (mivel csak egy hétig lesztek együtt), szóval ez nem lenne szép dolog, sőt értelme se volna, hiszen nem is akarsz kapcsolatot. Nem beszélve arról, hogy te is könnyen belebolondulhatsz, ami cseppet sem volna előnyös, mindezek ismeretében...


csókolózni nagyon egyszerű: tedd a szádat az övére.

2011. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem szabad egymásba szeretnünk hiszen tényleg csak 1 hét, csak avalmivel bátorítani szeretném és nem letámadni. vagy ennél az 1 hétnél teljesen mindegy hogy rányomulok-e vagy nem?
2011. febr. 8. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!