Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jo otlet feltekennye tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo otlet feltekennye tenni vagy probara tenni egy fiut?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 20:46
1 2
 11/14 bamboochatheone ***** válasza:
Ha őszinte választ vársz akkor tőlem megkapod. Én agyoncsapnálak egy bézbózütővel.:)
2011. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szvsz fiút féltékennyé tenni kb olyan mintha a szemébe mondanád hogy: nem vagy az esetem, más pasik jönnek be. szval elég gáz ötlet.
2011. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor szoktam a hölgy útját kiadni.

A féltékennyé tevés egyfajta hazugság, mégpedig olyan, ami a két fél kapcsolatát alapjaiban érinti. Féltékennyé tenni kb. annyit jelent, mint azt érzékeltetni, hogy nem ő a megfelelő pasi számodra. Ilyenkor én nagyon bölcsen önkritikát gyakorlok, és hagyom a hölgyet távozni a másik úriemberrel. Ja, hogy nem gondolta komolyan? Ez van. Így nem bízok meg valakiben.

2011. febr. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ok koszike mindenkinek es a kerdesre figyeljetek ne masra mert nem mast kerdeztem!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 9. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!