Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek 16 éves koráig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 16 éves koráig egy barátja sem volt, annak már nem is lesz soha az életben?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy BARÁT, tehát nem az akivel járni szoktak, hanem a semleges ember, haver, mielőtt még egy-két meleg vagy rasszista félreértené. 16/F
2011. febr. 9. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Először is, miért nem volt eddig?
2011. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Kicsi az esélye, hogy legyen, de nem lehetetlen. Barátokra szükség van. Kérdés, hogy neked eddig hogyhogy nem volt?
2011. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nincs minden veszve. Miért ne lehetne?

És eddig miért nem volt?

Én sem vagyok olyan aki mindenkivel tud beszélgetni, vagy mindenkivel megtalálja a közös témákat, de azért akadnak haverok,barátok. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem kell mindenkivel összehaverkodnod. Akivel viszont sikerül, az úgy fogad el téged ahogy vagy.

És biztos vagyok benne, hogy akkor eddig nem volt olyan akivel nagyon jól meglettél volna. Nekem is csak pár ember van úgy akivel eltudok beszélgetni.

És még csak 16 éves vagy.

én meg 18.

2011. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Persze, hogy lehet még:)) Egyszerűen csak nem olyan társaságba keveredtél eddig ahol megtalálhattad volna az igaz barátaidat. Talán majd egyetemen/fősulin esetleg valamilyen szakkörön ahova hasonló érdeklődésű emberek járnak mint te.


L/19

2011. febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tremoros ***** válasza:
100%
perszehogy lehet
2011. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy barát nem semleges ember vagy haver. Egy igazi barátot szeret tiszta szívéből az ember, sosem lesz neki semleges, egy igazi baráttal mindent megosztotok egymással...Az emberekhez való hozzáálláson kéne változtatni...
2011. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátom nekem sem volt 16 éves koromban. Szeritem fogalmad sincs arról, hogy mi a barát. Majd lesz még ne aggódj.
2011. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Chuck ***** válasza:
simán lehet, csupán csak olyan társaság kell hozzá...
2011. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én 6 évig magányosan éltem, 15/F, és megint lettek baraátaim, csak tenni kellett érte. Egyszer valaki azt mondta nekem hogy hga bemegyek egy szobába és rossz embereket akarok látni akkro azokat is fogok, de ha jókat akkor jókat fogok. Tégy te is így.
2011. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!