Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek nagy az orra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nagy az orra, viszont jó az alakja és "normális" lány, úgy van esélye az életben normális kapcsolatra? Vagy egész életében egyedül marad emiatt?

Figyelt kérdés
Normálist úgy értem ,hogy visszafogott, kedves, nem bulizós stb...
2011. jún. 17. 20:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit nagy az orrom, bár nem vészes, de engem zavar. :D Viszont a paiknál sosem volt még gondom, főleg nem emiatt. :)
2011. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Hát miért ne lehetne?

Nem bántásként de az esélyek úgy csökkenek szerintem.

DE!

Ha annyira nagy akkor meglehet műtetni és annyira nem is drága!

Most ez lehet hogy bunkón hangzik,de elöbb utobb ha nagyon zavar akkor meg is fogod műtetni!


Ja és egy volt nagy orru vagyok!Akinek már nem az!:)

Itt nézelődj!


[link]

2011. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Az hogy kinek mi a normális az relatív, mert mindenkinek más. Nekem pl nem kellene visszafogott, mert szeretem, h valakiben van temperamentum, de az orr kérdés abszolút nem számít. Nem ilyen dolgoktól függ, hogy valakinek lesz-e kapcsolata, sokkal inkább ettől a megbélyegző gondolkodástól, hogy majd te eldöntöd, h milyen ember a normális. Persze ettől majd még hibáztathatod az orrod...
2011. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

A normálist az ezelőtti nap kérdései alapján szűrtem le, nem én találtam ki.


2.

Mesélnél kicsit, hogy mikor, miért stb műtetted meg az orrod?

2011. jún. 17. 20:13
 5/36 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne? Ha egyedül maradsz akkor nem emiatt lesz.

Hidd el sok fiú szeretne olyan lányt, aki "normális".

Ha meg az alakod is jó, akkor már nyert ügyed van.

22/F

2011. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

mennyire nagy? nem hiszem, hogy egy pasit ez elriasztana

jó az alakod normális vagy nyert ügyed van

pasik az ilyeneket nem veszik észre amúgy sem csak a lányok magukon

25/f

2011. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
és még össze sem beszéltünk az előzővel :D
2011. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
nekem hosszú az orrom :D mind valami madár XD de eddig még senki nem vette észre rajtam kívül, mert állítólag a szemem gyönyörű és azt nézi mindenki :D
2011. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

"A normálist az ezelőtti nap kérdései alapján szűrtem le, nem én találtam ki. "

Az előző napi válaszok alapján: Vingárdium leviósszá!

2011. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

ma 20:10-es vagyok!


Szerintem akinek nem nagy az orra az könnyen beszél hogy jaj nem zavar meg hogy nem hátráltat!Nem a francot nem,olyan gátlást rak az emberbe hogy csak na!Tapasztalat!!!Amióta nem nagy azota sokkal nyitotabb vagyok mindenkivel és felszabadultabb,ennek pszichologiai okai is vannak!

Lehet hogy igen hogy valaki észre sem veszi,de ez pszichologia mert akinek nagy és tudja is ezt magáról azt igen is zavarja.De ku@rvára és erről nem is szeretnék vitát nyitni!

2011. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!