Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó a csókolózásban?

Figyelt kérdés
Mi a jó benne? Egyszer csináltam, semmi extra.. elvileg endorfinokat szabadít fel meg "jó".. Nekem csak "csiklandozás szerű érzés a nyelven" érzés dereng semmi több. Többet ér ha megcsiklandozom a talpam :D. Bár hozzá tartozik hogy nem voltam szerelmes talán ezért nem éreztem semmit. Nade akkor buliban fűvel fával miért smárolnak emberek.. nemértem. Mi a jó benne? (24/f)
2011. febr. 9. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nedves, nyálas, közeli, csúszós, játékos-komoly, kifejező, őszinte, egyszerűen klassz, stb... jobbesetben egy izgató-vágykeltő személlyel történik.
2011. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha közben nem voltál szerelmes, akkor valóban nincs benne semmi extra.
2011. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát én jobban élvezem mint a szexet , de tényleg csak úgy jó ha a megfelelő személlyel
2011. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Imádok csókolózni :) 22/f
2011. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hogy 2 perc alatt 15 kcal-t égetsz vele

ha meg szerelmes vagy és úgy csinálod, akkor olyan leírhatatlanul jó, átjár a meleg s közben kiráz a hideg, olyan mintha kiakarna ugrani a szíved, de közben minden dobbanását érzed,nem gondolkozol, megszűnik körülötted a világ, úgy érzed tiéd minden, és sikerülhet is minden, s nem érhet semmi baj, elfeledkezel minden bajról.

2011. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szóval ha jól értem csak akkor jó, ha szerelmes az ember. Ha így van, akkor miért smárolnak lépten nyomon az emberek pl bulikban vagy "csak úgy"? Kétlem hogy mindegyik szerelmes :D. Vagy csak mer' olyan menő dolog :D.
2011. febr. 9. 20:20
 7/9 anonim válasza:
100%
mert 2010/2011 ben ez a divat,hogy 13-14-15 éves-en minden hétvégén mással smárolnak, és utána ezzel dicsekednek a suliba :D
2011. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért éreztél " csiklandozó " szerű érzést mert rosszul csináltátok. Nagyon sok ember nem tud rendesen csókolozni... A nyelveddel nem össze-vissza kell " kapálózni " hanem a másik nyelvével összeérinteni , azt nyaldosni , stb...


1. csókom nekem is szar volt , énse értettem hogy mi a jó benne , de aztán végre találtam egy fullos csajt aki nagyon jól csókolt és rájöttem a lényegére , azóta meg imádom a csókot : )


Amugy az is fontos hogy legalább bejöjjön (tetszen) az illető akivel csinálod...

2011. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Szerelemből szabad csak csókolozni:)) Akkor megszünik a világ és hihetetlen boldogság jár át. Remegsz, meleged van és egyszerre fázol. Azt akarod, hogy sose legyen vége ennek a pillanatnak. Szerintem a csók a legintimebb dolog ami két ember között történhet.)


2. Ami pedig a bulikban történik az smárolás. Azt ne keverjük a csókkal, jóó?:) Abban szerintem semmi jó nincs, azért csinálják mert trendi..ennyi/esetleg azért, hogy gyakorolják a technikákat:D/


L/19

2011. febr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!