Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel már egyszer pobálkoztam és azt mondta legyünk barátok. Most csak ki akar használni illetve hülyenek nézni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy olyan gyerek akit kihasználnak mert nem engedem magam becsapni!Szóval a helyzet,hogy van egy lány akivel már egyszer pobálkoztam és azt mondta legyünk barátok!Szoktunk talizni igaz álltalábban én keresem ! öt legtöbbször De ha elhivom bárhova:Mozi?Szinház,Buli,Házibuli,Jégkori sosem mond nemet ! Most vajon azért mert kiakar használni illetve azért mert csak barátok vagyunk vagy,nert ö is szeretne többet tölem ? Tudom ezt töle kellene kérdeznem de töle azért nem akarom mert lehet csak ugy mint barát jön el és akkor lehet még uttána ugysem fog! Lányok ti hogy vagytok ezzel?
2009. febr. 10. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ha egyszer világosan megmondta, hogy legyetek barátok ezen nincs túl sok mindenen gondolkoznod. Találkozik veled, mert jófejnek tart, szereti veled tölteni a szabadidejét, de a leírásod alapján nem tűnik, hogy többet akarna. Talán azért nem hív ő téged a különböző programokra, mert úgy gondolja(és ez így is van rendjén), hogy a fiú feladata elhívni-meghívni egy lányt valahova, mégha ez egy barátság is.


Ugyanakkor, ha úgy érezd, hogy mégis többet érez irántad, inkább finom vesd fel neki mégegyszer ezt a témát. Ne legyen az, hogy sok idő múlva is azon rágódsz hogy mi lett volna ha. Még ha el is utasít, mégegy próbát megér, ha tényleg nagyon tetszik. Hidd el ezek után is fog veled találkozni, ha tényleg kedvel(barátként)


Sok sikert!

2009. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bevallom, velem volt már olyan, hogy nem mondtam nemet, ha egy srác, akinek bejöttem, de ő nekem "úgy" nem, elhívott moziba, pizzázni, koncertre, stb. - de én ezt csak barátilag gondoltam, és ezt ő is tudta, mert félreérthetetlenül megmondtam neki. Persze tovább reménykedett... Nem egy jó dolog ez, de ha meg nem mentem, azért bántottam meg! És akkor pont nem voltak barátaim, a ő társaságát meg annyira élveztem, de csak mint barátét... Egy idő után kényelmetlenné vált a dolog, és igyekeztem másokat is elhívni, ha elmentünk valahova, majd egy idő után lazult a barátság (de nem szűnt meg).


Egy szó, mint száz, ha a lány már egyszer azt mondta az egyértelmű közeledésedre, hogy legyetek barátok, akkor lehet, hogy ezt azóta is így gondolja, csak emberileg kedvel. Persze fennál az esély, hogy közben meggondolta magát, de ezt csak úgy tudod meg, ha egyenesen megkérdezed, vagy nyíltan kezdeményezel, pl. megpróbálod megfogni a kezét, vagy megcsókolni.

2009. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nem flortol, nincsenek fura pillantasok vagy mesel neked a fiukrol is akkor mindenkepp baratkent tekint rad.

viszont semmikepp nem hasznal ki vagy akar atverni!!!!!!!


ha te tobbet szeretnel..... szerintem inkabb probalkozz, de finoman. ha nem viszonozza allj le es legyel barat vele -ha kepes vagy. ha nem..... tonkre fog menni a baratsag is.

szerintem ha nem vagy biztos az erzesiben ne teregess ki mindent, ha meg barat szeretnel maradni. megijed illetve ezutan mar feszult lesz a talalkozas.

2009. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már megmondta egyszer, hogy csak a barátod akar lenni, és nem utal rá, hogy összejöhetnétek, akkor hagyd...

Én is szívesen elmegyek a fiúbarátaimmal moziba, vagy korizni.:)

Ha meg akar tőled valamit, akkor neki kell mondania, mert tisztában van vele, hogy először elutasított... Szóval ha akar valamit, akkor lépni fog.

Amúgy mennyi ideje mondta, hogy "csak barátok"?-mert attól is függ...megvátozhattak az érzései.

Ha rám halgatsz, nem kérdezed meg mégegyszer, mert az a barátságotokon is ronthat...

2009. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagy 2 évve mondta! kb.!
2009. febr. 10. 23:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Áhh bocsi éve!
2009. febr. 11. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!