Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves lány és 18 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány és 18 éves fiú kapcsolatából nem lehet sokra számítani, igaz?

Figyelt kérdés
Én moste ljutottam oda, hogy szeretnék már egy barátnőt, akivel megmaradhatunk rendesen sok ideig....mondjuk én nem úgy fogom fel a kapcsolatokat, mint az átlag 18 évesek, én komoly kapcsolatra vágyom...Van egy lány, aki tetszik nekem, aztán pár napja megtudtam, hogy 15 éves...Nem szeretem a sokkal fiatalabb lányokat, pont azért mert a többség még nemigen tudja mit akar...szóval ha belevágnék a kapcsolatba, az esélyeim nem nagyon jók arra, hogy velemmaradna sokáig (max 1 évig lennénk együtt kb szerintem), igaz? Van aki tudná cáfolni? sajnos 15 évesen még a legtöbb csaj nbem tudja mit is akar...
2011. nov. 18. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem még 18 évesen te se tudod mit akarsz. De nem ez a gond, hanem hogy az ember ilyen korban még rengeteget változik, ez pedig általában feszültséget szül a kapcsolatban. Igen, jó eséllyel nem lennétek örökké együtt. De minden kapcsolat arról szól, hogy el kell kezdeni aztán majd lesz valami.
2011. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kortól függ. Hanem inkább jellemtől, hogy milyen is az a lány. Attól függ, hogy nálad fiatalabb pár évvel az nem számít . Mert lássuk be nincs sok különbség köztetek .Próbáld meg mert tudod próba szerencse :)! Sok sikert. És egy jó tanács a lányok többsége hosszabb kapcsolatot szeretne ezért nem vagy hátrányban :) !
2011. nov. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
bocs :attól függetlenül
2011. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy mit akarok. Ezért is inkább az idősebb lányokat szeretem. Nekem tényleg az kellene, hogy egy igazán komoly kapcsolatom legyen, akivel lehet tervezni a jövőt, nem csak a pillanatnyi élvezetek érdekelnek. Most hogy jó-e az, hogy ilyen vagyok, nemtudom...
2011. nov. 18. 16:09
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem tényleg az kellene, hogy egy igazán komoly kapcsolatom legyen, akivel lehet tervezni a jövőt

itt megbukott a terv 99,9% hogy nem jön be! és amúgyis ha bejön nem fogsz neki örülni de ahogy gondolod

2011. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
jó kis töcskölés lehet még.
2011. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy azt HISZED tudod mit akarsz, de te is higgy nekem mikor azt mondom, hogy még rengeteget fog változni a te világnézeted is. Én 18 éves koromtól a harmadik ikszig rengeteg stádiumon átmentem, volt hogy ezt szerettem, volt hogy azt. És azt kell mondjam, hogy a tizes éveim végén, a huszas éveim elején volt a legrosszabb ilyen szempontból, már hogy rengeteg új hatás ért és rengeteget változtam. Szerintem veled is így lesz. A helyedben élnék a lehetőséggel, hogy ezzel a lánnyal összejöhetsz, aztán majd kiderül, mi lesz belőle. Ha semmi, akkor se leszel lemaradva pár év múlva.
2011. nov. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
az még gyerek.. de te se vagy felnőtt, meg a pasik később érnek, szal hajrá :D
2011. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Na akkor:

15 éves vagyok. A barátom 19 lesz. Együtt vagyunk 10 hónapja. Eleinte ő pont ugyanígy érezte, mint ahogy te. De mostanra már nem. Boldogok vagyunk.


Én tudom mit akarok. Felnőni, hogy teljes, keresőképes ember legyek, szeretnék családot alapítani (lehetőleg vele - bár erre nem számítok túlságosan, alapulvéve a mai 19 éves fiú korosztály hozzáállását.) Le tudnám vele élni az életemet, nem akarok többdzör csalódni. Fiatal korom ellenére sokszor átvertek már, kezdve a fiúktól, a barátaimon át az apámig. Tudod, legtöbbször nem azon múlik, hogy mit akar a lány. Az én helyzetemben, ha ő nem szakít, nem csal meg, vagynem ad rá olyan igazi okot, akkor valószínüleg nem fogok szakítani vele. 15/L

2011. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
utolsó, édesek vagytok.. de sokat fogtok még változni mind a ketten.. sajnos, ritkán lesz komolyabb dolog ezekből a kapcsolatokból.. dehat sok sikert, végülis, sose tudni :)
2011. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!