Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri felejtés céljából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri felejtés céljából valakivel összejönni?

Figyelt kérdés

Szakítottunk már fél éve a barátommal de még mindig szeretem.Már nem beszélünk,üresek a napjaim nélküle,iszonyatosan tud hiányozni,ha rá gondolok,ha a csókjaira,öleléseire és a szép dolgokra gondolok,sírni tudnék.Nem bírom ezt az állapotot,hiába járkálok erre-arra és eszembe se jut,este ugyanúgy elalvás előtt ott van minden,folyamatosan vele álmodok.

Sajnos újra összejönnünk esélytelen,mert ő kiszeretett belőlem,viszont megérné-e valakivel összejönni felejtés miatt?Hiányzik az,hogy valaki szeressen,törődjön velem,akihez odabújnék.. :(Ezekben az elképzelésekben csak a volt barátom van jelen,de el kell felejtenem.


2011. máj. 10. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó nagy kicseszés lenne ez az új barátoddal szemben ("ha nincs ló jó a szamár is" alapon jönnél össze vele), bármennyire is rosszul érzed magad egyedül.
2011. máj. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

heverd ki a veszteséget előbb - méltatlan valakit eszközként használni "bosszú-hímmel lesben"


Büszke mellemről, ki nagy, telhetetlen,

Akartam látni szép hullásodat

S nem elhagyott némber kis bosszuját,

Ki áll dühödten bosszu-hímmel lesben.

Nem kevés, szegény magad csúfolását,

Hisz rajtad van krőzusságom nyoma

S hozzámtartozni lehetett hited,

Kinek mulását nem szabad, hogy lássák,

Kinek én úgy adtam az ölelést,

Hogy neki is öröme teljék benne,

Ki előttem kis kérdőjel vala

S csak a jöttömmel lett beteljesedve.


Ady Endre

2011. máj. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy ne tedd, átvernéd azt akivel felejtesz! Neked hogy esne ez fordítva, ha veled tenné ezt valaki?

Én is a volt kedvesem szeretem még, és én el sem tudom képzelni, hogy bárki más átöleljen, többet meg végképp nem!!

Meg mégis mit mondanál a pótléknak? Jó este volt, csak 10x gondoltam az exre?!

2011. máj. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok annyi különbséggel, hogy engem megcsaltak, és ez inkább bosszú lenne! Mert tudom, hogy a falat kaparná utánam ha mással látna!

Na a tanács! Nyugodtan felejts más pasival, de ezt lehet okosan is! Ha előre szólsz, hogy mást nem akarsz csak felejteni, akkor is biztos lesz jelentkező!

Ui: Tessék védekezni! :)

23L

2011. máj. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tény!


Átvernéd azt akivel vagy.


DE! Felejtésre jó! Ergo ne áltasd az illetőt h komoly kapcsolat lesz, hanem alakíts ki szexkapcsolatokat!

2011. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lányok, velem nyugodtan eljátszhatjátok ezt :D

24f

2011. máj. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze, csak ne mondd meg az illetőnek, hogy felejteni akarsz vele, hátha sikerül
2011. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyit mondj,ha jön jelentkező,hogy még nem tudod mit szeretnél,és hogy félsz egy komoly kapcsolattól.Így ha történik is valami és úgy érzed nagyon nem megy mással,akkor tudsz még időben szakítani.

Kell próbálkozni,ismerkedni és egy bizonyos idő után már vállalni azt,hogy összejössz mással,hisz akkor örök életedre egyedül maradnál.

2011. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem. Ez egy szemét, hazug, gerinctelen dolog lenne és végtelenül önző is, hiszen mást használsz ki, hogy neked jobb legyen.

Ha a srác megkedvel, de te nem szereted, nagyon fog fájni neki. Ha nem akarsz semmi komolyat, akkor az elején tisztázd vele a dolgokat, hogy esetleg némi alakalmiban benne vagy, de többre ne számítson. Ha a csajok állítólag annyira fontosnak tartják az őszinteséget, akkor te se linkeljél ilyen fontos dolgokban. Fordított esetben mégis hogy esne neked?

2011. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!