Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napra bögre love...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra bögre love felirattal, gáz?

Figyelt kérdés
Maga a bögre jól néz ki, szerintem.
2011. febr. 11. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem gáz.
2011. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát én elég cikinek tartom,és nem hiszem hogy használnám..

17/f

2011. febr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen hülye szokás ez a Valentin napozás?!
2011. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Figyu, kinek mi a gáz, én úgy vagyok vele.

Tavaly a párom kapott egy ögrét "szeretlek és rajta egy kutyussal" neki tetszett, és ő nem tartja cikinek.

De Te ismered a párodat és Neked kellene tudni, hogy Ő szerinte mi a gáz és mi nem.

2011. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*bögrét
2011. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A bögrénél már csak a szivecskés párna kommerszebb ajándék. Fantáziátlanságra vall leginkább.
2011. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 PT-Daniel ***** válasza:

Nem gaz, mert gondoltal ra...


...de minden kreativitastol es egyenisegtöl mentes. En pont ezert nem szeretem a Valentin-napot, mert mindenki azon töpreng, hogy lapos, szenvedelytelen kapcsolataban, hogyan tudja egy nap erejeig kimutatni, hogy meg vannak romantikus erzelmei... EGY BÖGREVEL?


En pl. azt csinalom, hogy kiveszünk par idiota vigjatekot, popcornt, leülünk a TV ele es utana sziguruan nem szexelünk es alszunk. ;) Igy legalabb nekünk is különbözik ez a nap a többitöl!

2011. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor gáz, ha te annak gondolod. Mellesleg teljesen mind1 mit adsz neki, egyik sem lesz gáz, csak ha a párod olyan begyöpösödött, mint a nagy átlag: "hú, szivecskés bögre, párna...minek kell valentinnap"... -_-
2011. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kinek, mi a gáz? Ha én kapnék ilyet a páromtól, nem lenne gáz. De nekem semmi nem lenne gáz, amit kapok tőle, mert tudom, hogy szeretetből adja és a szeretetünket kifejezni (bármivel, még ha szívecskés bögrével, vagy plussborzadvánnyal is) a legkevésbé sem gáz.
2011. febr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

lehet, hogy én ilyen kis nyálas vagyok (persze nem) de én mindennek örülnék amit a szerelmemtől kapok, mert mégis csak egy emlék. amit majd jól ki fogok dobni, összezúzni ha megcsal vagy ha szakítunk.

23f

2011. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!