Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nálatok mit jelent az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok mit jelent az, ha azt mondjátok egy lánynak, néha szeretitek, néha nem?

Figyelt kérdés
Ezt a volt párotoknak, akivel máig tartjátok a kapcsolatot. Esélyes, hogy ebben az esetben még összejöhet a két fél?
2011. febr. 11. 17:47
 1/9 Moszuke ***** válasza:

hmmm ÉN a volt páromnak nem mondanék ilyen szánalmas dolgokat csak mindaddig amíg nem tenném túl magam rajta 100%ig.

magamból indultam ki, ez nem etalon.

szal a válasz igen

2011. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kérdés mikor van az a néha

ha néha nem, mert most tetszik egy dögös másik

vagy néha igen, mert nincs ló és ő még a tenyeremből eszik


háááát az nem biztató


de, ha:

néha nem, mert most a haverok a lényeg

néha igen, mert hiányzik abból amit mindig együtt csináltunk


az már biztató

2011. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szerintem úgy néha, hogy amikor egyedül akar lenni, én meg ráírok, akkor idegesítem, és általában összeveszünk, de ha jó kedve van, akkor nagyon jól el tudunk hülyülni.

Tudni kell róla, iszonyat magányos farkas, jobb szeret elvonulni a világtól, a szakításunk óta főleg.


Jöhetnek még válaszok :)

2011. febr. 11. 18:30
 4/9 anonim ***** válasza:

ha te magányos farkasnak látod őt, tudd, azt az arcát mutatja neked, tehát előled "elzárja" magát.

mert tény: mindenkivel úgy viselkedünk ahogy szeretnénk hogy az illető felénk viszonyulna


pl anyunak szót fogadunk - hogy ne ordibáljon

a haveroknak vetítünk - hogy megbecsüljenek

a csajokkal akkor vagyunk kedvesek, ha ezt viszont szeretnénk kapni

betegnek mutatjuk magunkat - ha pl nem akarunk suliba menni

és magányos farkasnak - ha nem tudunk jobb kifogást, hogy hagyjanak békén

2011. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, ez biztos nem így van, amikor összejöttünk is ilyen volt, előtte is ilyen volt. Én tudom miért, ezt nem fejteném ki. Ő ilyen. Ha nem is magányos farkas, akkor fogalmazzunk úgy, nem egy kommunikatív alkat. A családjával sem beszél.
2011. febr. 11. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam azt jelentené, hogy néha kívánlak, néha nem. Semmi többet. Összejönni nem fogtok újból.
2011. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ez azt jelenti, hogy ha vagy vagy, ha nem az sem számít.


Sztem azt jelenti leginkább, hogy néha még hiányzol neki, sztem bármi lehetséges akár az újrakezdés is, persze mindaddig amíg fel nem bukkan valaki más.

2011. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kukkumpityere válasza:
kb.annyit hogy nem tudjak mit akarnak:D
2011. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nálam azt, hogy nem szeretem. feltéve, hogy nem viccesen mondom.
2011. febr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!