Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak párt?

Figyelt kérdés

Rendes férfire vágyom, szépnek mondanak, nem vagyok rossz helyzetben sem. Van egy 1 éves kisfiam, házam, csak egy értelmes, hasonló kaliberű férfi kellene.

A társkeresőkön olyan gáz keresni,a férfiak 99 %a nem tetszik, vagy túl jó,vagy messze van.

Adjatok tanácsot.


2011. febr. 12. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ha van valami hobbid akkor járj oda ahol azt űzheted. mondjuk ha szeretsz sportolni akkor járj edzőterembe. moziba, színházba mindegy csak olyan helyre ahol értelmes emberek között mozoghatsz. társkeresővel én nem bajlódnék, szerintem hülyeség. társaságba kell járni és nyitottnak kell lenni.
2011. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, így hogy már van gyereked, így nehezebb lesz. Igaz kort nem írtál.
2011. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Faragj vissza az igényeidből
2011. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
26 vagyok, és igen, a gyerek miatt még nagyon nehezen járok el,és elfogadtatni magam is sokkal nehezebb.
2011. febr. 12. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok,csak a másik oldalon!Merre laksz?Én Szolnok megyei vagyok.

38/F

2011. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nem szabadna ennyire szelektálni. Amit írtál, az nagyjából kiteszi a 100%-ot, így szerinted ki marad aki bejöhet neked? Apám, ha 100pasiból 1 tetszik, ott már bajok lehetnek, nem gondolod? Jó lehet csak érzékeltetés képpen írtad, de akkor is mutatja, hogy mennyire a külsőre mész rá. Miközben pont a belső értékekre kellene nagy hangsúlyt fektetni, mivel már nem tini vagy, és gyermeked is van. Így - gondolom - nem valami idiótát akarsz összeszedni. Ajd lejebb az elvárásokból, mert csak a saját magad életét keseríted ezzel. Mindenki órája pörög. A tied is. Sok szerencsét! 24f
2011. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egy gyerek a probléma szerintem. Egyedülálló, gyermektelen férfi nem fogja másét tutujgatni.
2011. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Simán fel lehet vállalni egy egyéves kisembert.

A hölgy még csak 26 éves, akár közös gyermekük is lehet

2011. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!