Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16éves lány vagyok és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16éves lány vagyok és nem tudom, hogy mi van. Mégis mitakar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác(velem egykorú) akibe teljessen bele estem és nem tudom, hogy ő mit érez irántam. Talán túl sokat szoktunk inni, de akkor mindketten kimondjuk, hogy szeretjük egymást,de ö ugyanúgy elvan a többi lánnyal is,de velem beszéli meg a legtöbb dolgát, én még nem csókoltam meg /smároltam le és egyszer mondta h ö nem érzi hogy én szeretem őt. ha megtenném jobb lenne? egy ilyen fiúval érdemes kezdeni? arra is gondoltam már,hogy még túl fiatal egy komoly kapcsolathoz.
2011. febr. 13. 00:10
 1/4 Moszuke ***** válasza:
nem csak ő hanem te is túl fiatal vagy még.
2011. febr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az ilyesmit nem részegen kell megbeszélni másrészt igen, fiatal, de a kérdésedből úgy látom, még te is az vagy.

Ezt ne vedd sértésnek, az évek távlatából magamat is hülyének nézem ennyi idősen :D

Értsd ezt úgy, hogy szerintem ha szeretne az a fiú akkor kezdeményezne, elhívna randizni stb., hiszen tudja, hogy nyerő lenne nálad, nem kell félnie a kikosarazástól. Egy fiúnak nem szabadna arra várnia, hogy a lány kapja le, főleg akkor nem, ha tudja, hogy tuti befutó...

Szóval én inkább azt mondanám, hogy érez irántad valamit, de nem biztos magában annyira, hogy józanon is felmérje ezt és tisztázza magában a dolgot (hogy most vajon akar-e valamit, vagy sem). Amíg pedig ő maga sem tudja eldönteni mit akar, nem sok értelme van erőltetni szerintem.

2011. febr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. hogy érted, hogy elvan?

2. te is panaszkodhatnál, hogy nem érzed a szerelmét, és ragaszkodhatnál ahhoz, hogy megszabaduljon a többi lánytól

2011. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy ö olyan tipikus mindenkinek kell srác és ezt kiis használja.
2011. febr. 13. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!