Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadjam a páromnak amit vettem neki Valentin napra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy unalmas kérdés, de még nem rég óta járunk és ha én nem kapok tőle semmit, akkor én odaadjam neki az ajándékot? Mert előbb a fiúnak kellene nem? L
2011. febr. 13. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem ha nem egy bilincset adsz neki, hanem nah jelképesen vmi olyat,amivel azt mutatos h szereted őt,nemgáz
2011. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze, hogy nem bilincset adok:D Csak hát mégis kicsit ciki, hogy a csaj vesz ajándékot a fiú meg nem.. vagy nem tudom..
2011. febr. 13. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
add neki oda reggel, és ha nem vett semmit, estig még keríthet vmit.
2011. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

alapból az ciki hogy veszel neki valamit erre a jelentéktelen napra. nem kéne éltetni ezt a lopott ünnepet!

és a lényeg hogy ne csak ekkor mutasd ki hogy szereted hanem végig amíg eggyüt vagytok

2011. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Máskor is kimutatom, hogy szeretem ez alap -.-"

Szerintem meg nem jelentéktelen nap.. Szeretem az ünnepeket. Nem vagyok olyan lány aki közösségi oldalakra írja ki a nyálas dumákat, de azért kettesben meg lehet ünnepelni, mindenki maga hadd döntse már el, hogy mit gondol erről a napról. Én tiszteletben tartom azt is, ha sokan nem tartják igazi ünnepnek, de akik igen azok miért ne lephetnék meg egymást valamivel? Nem értem...

2011. febr. 13. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem beszéld meg vele.:)

Úgy szokták hogy előre megbeszélik, ajándékoznak-e és milyen értékben...

2011. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból, mit vettél neki?:))
2011. febr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!