Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt vagy a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt vagy a pároddal akkpetting vagy szeretkezés?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi h ha találkoztok a párotokkal akk csók meg petting esetleg szex??? Mi a barátnömmel hetente 1x találkozunk....álltalában petting akk mindig van de szexre nem kerül sor pedig 1 éve vagyunk együtt és 21 évesek vagyunk. Nálatok h van ez??? A petting mindig szexel ér véget?
2009. okt. 29. 11:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már 1 éve együtt vagytok akkor szerintem ideje lenne elkezdeni...főleg 21évesen:)
2009. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Mi már egy hónap után is szeretkeztünk, pedig szűz voltam előtte.

Ilyen mélyen vallásos a lány vagy te vagy ennyire lúzer?

2009. okt. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Tényleg csak petting?

Hány éves a barátnőd?

2009. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

21...

Olvasd már végig a kérdést.

2009. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk mind a ketten...és azért nincs szex mert ö soha de soha nem kezdeményezi, én meg megfogadtam ha ö nem akk én se fogom kezdeményezni...amugy volt már szex. De nálatok mindig van vagy csak petting??
2009. okt. 29. 11:49
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én nem értem, én nagyon ki lennék. A ti dolgotok ugyan, de mindenképp a teljesség a fontos. Nálam ez pedig a szeretkezés.
2009. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Lehet hogy Ő azt várja hogy Te kezdeményezz hiszen mégiscsak te vagy a férfi

Nem mindegy hogy másnál petting után van e szex vagy nincs?

Ha neked így jó akkor ne lépjetek tovább, ha meg nem jó tégy ellene

2009. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Felvetettem neki a problémát és össze is vesztünk...kérdeztem h mi a probléma ö meg csak annyit mondott h semmi nincs csak ö egyszerüen ilyen...én meg hát mondtam neki h akk én se kezdeményezek mert nekem is jo lenne ha egyszer ö kezdeményezné
2009. okt. 29. 11:54
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
mi minden nap talizunk. és hangulatfüggő, hogy szexelünk-e vagy csak petting. már volt közöttünk szex, szinte mindig van is, de van, hogy hiányzik amikor még csak kis félénken nyúlkáltunk egymás gatyájába :) ezért van hogy csak petting :) na meg persze függ attól is, hogy a szülők otthon vannak-e, mert ha igen, akkor akár be is nyithatnak (habár még nem volt rá példa).
2009. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
lehet h. vmi rossz lehet neki...
2009. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!