Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom rasszista, és ez csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom rasszista, és ez csak 3,5 év után tudatosult bennem, mert eddig titkolta előlem, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mindig voltak érdekes megnyilvánulásai a páromnak a nemzetiségeket illetően, de eddig nem tűnt fel, hogy e téren nála komoly gondok vannak. Összeismerkedtem a tanulmányaim végett egy nagyon kedves, fekete fiúval, akit be is akartam mutatni a páromnak, de ő ahelyett, hogy kedvesen fogadta volna, már a kép után elkezd hezitálni. Mindenfélét kitalált, hogy miért nem akar vele találkozni. Majd egyre mérgesebb lett, végül elkezdett pocskondiázni. Megkérdeztem, hogy rasszista vagy? Mire adott egy olyan mondatot, amit inkább le sem írok, de egyértelművé vált, hogy az. Megkérdeztem, hogy akkor engem sem szeret, mivel, én is félvér vagyok! Azt mondta, dehogy nem, de az más. Szóval most ez a helyzet, és nem tudom, hogy így komolyan van e értelme folytatni a kapcsolatunk, ha így érez más etnikumúak iránt, hiszen én sem magyar vagyok, csak félig.
2011. febr. 14. 08:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 3 és fél éve együtt vagytok annak a tudatában, hogy te félvér vagy nem hiszem, hogy reménytelen eset lenne. Ami még fontos lehet, azzal a szülőddel, aki nem magyar származású jól kijön? Mert ha igen, akkor szerintem közel sem reménytelen, és nem hiszem, hogy szakítanotok kéne, főleg, ha eddig semmi gond nem volt belőle, ha nem voltak eddig ilyen megjegyzései. Ha te is el tudod fogadni, hogy ő sokkal nehezebben fogad el más etnikumú embereket, és képesek vagytok normális keretek közt megbeszélni, hogy te szeretnéd, ha legalább lassan megpróbálná, akkor felesleges felfújni ezt a dolgot. Sokakban vannak ilyen rossz berögződések, de sok esetben, ha az illető is akarja és képes félretenni az ellenérzéseit halványodni tudnak, vagy akár nyomtalanul el is tűnhetnek.
2011. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem hogy rasszista lenne, csak féltékeny, és a (ne haragudj hogy ezt mondom) az egyszerűbb felfogású emberekből a féltékenység és a hirtelen harag olyan megnyilvánulásokat képes előcsalni, amiről később kiderül, hogy nem is úgy gondolták. Érdekes, hogy például én akkor se tettem rasszista kijelentéseket, amikor kiderült hogy a kocsimat cigánygyerekek lopták el. Önmérséklet kérdése az egész.
2011. febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatotok szempontjából nincs jelentősége apárod ilyennemű nézeteniek, ha 3,5éve tudatában van a "származásodnak". Ha ez lenne a fontos számára, hogy milyen nemzetiségű vagy, szóba se áltlt volna veled, hidd el :)
2011. febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Ha annyira nagyon "rasszista" lenne akkor nem lenne veled.

Megmondom őszintén: sztem a párod csak egy ostoba divatmajom. Meg mondom miért: én elfogadom azt is, ha valaki erősen rasszista, abban az esetben, ha meg tudja magyarázni hogy miért, és akkor, ha következetes. Tehát ha én vállalom hogy rasszista vagyok, akkor következetesen viselkedem, és nincs se barátkozás, se kapcsolat a színesekkel. Csakhogy a te párodra ez egyáltalán nem jellemző. Magyarán mondva nem igazi rasszista, csak egy divatmajom...

2011. febr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
Mekkora gyökér vagy.Tipikus idióta nő!
2011. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%
én sem örülnék ha a barátnőm niggereket akarna bemutatni
2011. febr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
A barátod azért dühös (és joggal!) mert más pasasokkal kokettálsz. Ez itt most nem is a nemzetiségről szól, én szánt szándékkal nem cimbizek más férfiakkal, amióta komoly kapcsolatom van. Akik régen voltak, férfi barátaim megmaradtak és tartom is velük a kapcsolatot, de újjakkal nem ismerekedek. Te új pasasokkal ismerkedsz és itt ez a gáz. Nem ártana azért neked sem magadba nézni. Szerintem te se lennél boldog, ha a barátod hasonlómódon cselekedne!
2011. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%
Ott a pont utolsó...
2011. febr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%
Ha a barátnőm négerekkel "haverkodna"én sem lennék boldog mindenki tudja milyenek a négerek mindenkivel lefekszenek...
2011. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt van egy-két dolog amit tisztázni kellene. Először is azt, hogy mi is az, hogy rasszista. Azt írtad, hogy félvér vagy, egyik szülőd magyar és a másik? Mert ha teszem azt német, akkor minek aggódsz?

Másik, az, hogy neki ilyen nézetei vannak, változtat ez valamit? 3.5 éve együtt vagytok... ez kb olyan mint ha kiderülne, hogy nem szereti a tökfőzeléket, Úristen...

Végül pedig, ha úgy vagy félvér, hogy félig fekete vagy ázsiai vagy tudom is én, az neki eddig is feltűnt valamikor a 3.5 év alatt, nem gondolod?

Sok igazság lehet abban is amit többen írnak, az is elképzelhető, hogy féltékeny.

2011. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!