Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen tudatosult benned,...

Hány évesen tudatosult benned, hogy sajnos nem leszel mindig fiatal, egyszer te is megöregszel?

Figyelt kérdés
Sokkolt a megvilágosodás?
2011. ápr. 30. 17:58
1 2 3
 1/23 dudiska válasza:
0%
Harminc felett fog tudatosulni már nincsen vissza út még ebben a világban.De Istennek az eredeti szándéka az volt,hogy örökké éljen az ember ne csak 70-80 évet.És ha be jön amit a szaván keresztül igér akkor nem sokára fiatalon élhetünk.
2011. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
10 évesen...
2011. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

bennem akkor mikor elballagtam gimnáziumból. ott kellett hagynom sok havert és egy barátot és egy teljesen új életet kezdeni Pécsen.

Azóta megkedveltem az itteni életem és mondhatni boldog vagyok :)

sokkolt-e? nem nem különösen, hiszen addig is tisztában voltam vele csak akkor "ütött arcon" igazán:)

21/f

2011. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Ovis voltam, egy szalagavatón voltam anyáékkal, ahol a végzősök az Egyszer véget ér a lázas ifjúság c. dalt énekelték és bennem akkor tudatosult, és igen, sokkolt, nagyon sírtam, még nagyon kicsi voltam :((( Úgy igazából nem is az volt a rossz, hogy majd egyszer öreg leszek, hanem hogy akkor tudatosult bennem, hogy nem leszek mindig gyerek, nagyon rossz volt :'(
2011. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
nálam is 10 évesen....
2011. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%
20évesen, mikor elkezdtem betegeskedni 21/L
2011. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
19 vagyok, és most. Illetve eddig is tudtam, de -viccesen hangzik - most olyan kézzel foghatóvá vált. És nagyon nem örülök neki. Nem akarok megöregedni, hogy majd betegségeim legyenek, ne tudjak mozogni, ne legyek "szép" fiatal. Nem akarom hogy majd az legyen az életem mint a legtöbb felnőttnek: munka, gyereknevelés, és semmi egyéb. De ha meg nem úgy élek ahogy a legtöbb felnőtt, akkor meg nagyobb valószínűséggel halok meg egyedül egy öregek otthonában? Csodás... -.-" Nem akarok meghalni. De hát mit tehetek? Szerencsére csak akkor agyalok ezen, ha nincs más dolgom.
2011. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

30felett, 2gyerekkel a nyakamban :) már nincsenek hajnalig bulik, nincs s.ggrészegre piálás, nincs éjszakai érkezés.

de ez nem baj, huszonévesen kitomboltam magam :)

2011. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkozom ilyenekkel. Az a jelen, ami épp most történik velem, és csak ez fontos.
2011. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Én 39 éves vagyok,és még mindig úgy érzem,hogy bőven van időm mindenre..Mintha megálltam volna és nem öregednék..

Ezért is vágok bele olyan dolgokba ami a családom szerint már az időmben nem kéne..( nemrég vettem egy nagy motort,és úgy döntöttem motoros találkozókra fogok járni,és motorral fogom Európát végignézni..) Hiszen még fiatal vagyok..megtehetem szerintem :)

2011. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!