Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti hogy álltok ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy álltok ehhez a Naphoz? Küldjek neki?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél hónapja járok.

Még nem mondta ki azt a szót, hogy ,,szeretlek,,.

De azt szokta mondani hogy hiányzol, jó veled.

Ma van Valentin Nap, már beszéltünk, írta nekem hogy Boldog Valentin Napot! de csak ennyit...:(

Szeretnék még küldeni neki egy képeslapot, csak nem tudom hogy milyen legyen, mert azt sem szeretném ha túlságosan szíves legyen.,mivel még nem mondta ki hogy szeretlek.


Remélem ha a héten találkozunk valami aprósággal meglep..


2011. febr. 14. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Erőltetett. Már a Valentin nap. És pont azok erőltetik (t.i. a szerelmesek), akiknek a legjobban kéne tudniuk, hogy semmi jelentősége nincs.
2011. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ediZeJ ***** válasza:
Szerintem felesleges a képeslap ez is egy ugyanolyan nap mint a többi. Ha még nem mondta ki h szeret, akkor játszd be amit a filmekben szoktak :D, hogy pl együtt vagytok és mondod neki h szeretlek, és ha azt mondja h én is akkor te meg mond azt h hallani akarom és ha kimondja akkor hello szija :D ha nem akkor akkor már húzósabb akkor jön az h miért nem mondod? A többi meg majd jön magától. Én tuti ezt csinálnám 19/F
2011. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!