Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le a cigiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a cigiről a barátom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha cigizik akkor mondd neki, hogy te nem szeretnéd ha ezt csinálná.
2011. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha neki jó így és nem akar leszokni, akkor sehogy.

Gondolom mikor összejöttetek, tudtad, hogy dohányzik, akkor fogadd el így.

Ha ez zavar téged, miért nem választottál olyan fiút, aki nem bagózik?

Ilyen egyszerű ez.

L/23

2011. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

:DDDD

Sehogy.

Nem te fogod leszoktatni.

Leszokik magától, vagy nem szokik, neked legfeljebb van egy szavazatod, hogy jobban szeretnéd, ha nem cigizne.

Ennyi.

2011. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. febr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az a baj amikor megismertem akkor is cigizett, de aztán megigérte hogy leszokik és be is tartotta, de mostanába az osztálytársaival szokott megint cigizni.
2011. febr. 14. 19:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ideje feltenned a kérdést: megéri elveszíteni a cigi miatt? Zavar annyira a cigi, hogy elhagyd miatta? Ha nem, akkor hagyd neki, ha igen, akkor hagyd el.

Én sem dohányzom, és engem is zavar, ha párom dohányzik, de ha szeretem, akkor elfogadom. Ez számomra nem annyira elítélendő, mint mondjuk a fű, de néhány alapszabályt lefektetnék, ebben az esetben. Az egyik ilyen, hogy rágózzon vagy szopogasson mentolos cukorkát cigi után, ha velem van. A másik, ne fújja rám a füstöt.

2011. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
engem az zavar főleg hogy amit igért azt nem tartja be
2011. febr. 14. 19:18
 8/10 anonim ***** válasza:
figyelj ha akkor is cigizett amikor összejöttetek akkor nincs jogod erre.gondolom azért ígérte meg h leszokik mert már a halálba kergetted a hülyeségeiddel h szokjon le.
2011. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy dohányos SOSE fog leszokni a cigiről más kedvéért, csak magáért. Ezt tudhatnád, de ha eddig nem tudtad, most megtanulhatod =) Ha tényleg szereted ne akadj fenn ezen, ne hozd fel neki folyton, ne vesd a szemére. Én elkövettem 1× ezt a hibát, és nem érte meg. Pedig jobban szerettem a srácot, minthogy a cigin fennakadjak, csak szintén megígérte és folyton fel is róttam neki a dolgot. Nem éri meg...
2011. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, vagy szeret és abbahagyja érted, de ha kérted már akkor hagyd, ha szereted.
2011. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!