Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktassam le anyukámat...

Hogyan szoktassam le anyukámat cigiről?

Figyelt kérdés
Már legalább 20 éve cigizik! Most már nagyon féltem, mert ő sem lesz sajnos fiatalabb, de talán ha most letenné, akkor később sem lenne baja. Próbálta tapasszal, de azzal nem sikerült. Ha "csak" beszélek vele, az nem használ, meg amúgy is ritkán látom. Hogyan lehet eredményesen leszokni (kevés) ráfordítással?
2009. júl. 23. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ha anyukád nem akar leszokni,akkor nem hiszem hogy te le tudod szoktatni. Akarat nélkül nem megy,hiába a tapasz meg a nikotinos rágó meg ilyenek. Főleg hogy már régóta cigizik,és gondolom nála is ilyen "berögződés" mint pl.: az én anyukám sok teát iszik,és előtte-utána mindig elszív egy szál cigit.
2009. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:( Csak van vmi megoldás.
2009. júl. 23. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:

sehogy. ne szólj bele az ő életébe, mert baromi idegesítő lehet egyrészt, másrészt meg aki 20 éve cigizik az nemteszi le csakúgy hiphop a cigarettát.


még annyit, h a cigibe nem kötelező belehalni, nekem nagyapám 15 éves kora óta dohányzik, erős cigit szív, most 88 éves, még mindig dohányzik, és soha nemvolt kb semmi baja.

2009. júl. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!