Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem igazán merek ujra ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán merek ujra ismerkedni lányokkal. Tanácsok?

Figyelt kérdés
A problémám az h valamiért elmegy az önbizalmam azokkal a lányokkal szemben akik bejönnek nekem. Mégha egy jó napom alkalmával (mikor érzem magamban powert:D) összejövök egy lánnyal utána az átlagos napjaimon ugye elszál ez a magabiztosság vele szemben mivel nagyon tetszik, és volt már rá példa...kapom tőle h akkor olyan más voltam, más szemmel nézett rám magabiztosabb voltam. Magyarán érzem azt h nem is igazán jövök már be neki..mondhatni csalódott bennem. és ez rossz érzés...volt pár hasonló élményem már..emiatt nem iagzán merek már ismerkedni mert tartok attól h ez lesz a vége. Nagyon sok helyzetben pedig mikor önmagam tudok lenni..ism sök, család, uj emberek persze ez ilyen esetben ember függő, akkor rájövök mennyire értékes szeretnivaló ember is vagyok....nem értem.
2011. febr. 15. 13:15
 1/2 Titokgazda ***** válasza:

Ismerkedj úgy, hogy nem érzed a "power"-t.

Úgy a csajok majd a power-es napjaidon lepődnek majd meg.


Egyébként meg a varázstoll csak egy trükk (Dumbo)- nézd meg és megérted! :)

2011. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Barátom, te egymagad többet érsz mint az összes liba együttvéve. Ez szinte minden férfire igaz!

Amikor beszélsz velük, ne arra gondolj hogy "jajj, milyen gyönyörű blabla", hanem keresd ki az összes hibáját! "na, ez is csak egy ilyen balf*** ostoba rib***!".

Ha el tudod magad juttatni odáig hogy lenézd, akkor meglásd sokkal könnyebb lesz beszélni velük!

2011. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!