Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ismerkedek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ismerkedek egy lánnyal és én mindíííg minden körülmények között kedves voltam a lányokkal, de engem le sem szärtak. Arra gondoltam, hogy vele egy kicsit bunkó leszek, és oltogatom néha, hogy érzezze, hogy ki az úr. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Vagy ink legyek vele is kedves?
2011. febr. 15. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkoztam. Ha tahóbb lennék, nagyobb sikerem lenne, de tahó meg nem akarok lenni.
2011. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RaksashaGirl ***** válasza:

Hát ha a VV-vel jössz, akkor se sokra fogsz menni, legalábbis remélem.. Ha ennyi eszed van, akkor tedd..

Én javasolnám hogy legyél vele kedves.. Jó, egy kis viccelődés, finom bunkózás belefér, nálunk is gyakori, de ne olyat hogy megutáljon.. Sok sikert hozzá! ;)

2011. febr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam se a VV sem a tahóság nem lenne nyerő.....
2011. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
LEGYÉL TAHÓ! A LÁNYOK ERRE HAJTAnAK! Ha azt látyák hogy kedves vagy velük, és bármikor megkaphatnak, akkormár nemis kellesz nekik...ennyi.:/
2011. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

uccsónak:

jaja ismerős :@

2011. febr. 15. 23:53
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Inkább kedves legyél, mint bunkó. A tahóság csak a szutyok nőknek jön be, vagy még azoknak sem.
2011. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos nem csak a szutyok nőknek jön be. Illetve lehet, hogy sokaknak nem jön be, de mégis csak azokra a pasikra hajtanak. Ez van.
2011. febr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Énis ilyen vagyok, szeritem nekemis tahónak kéne lenem, mintha magamat halóm hogy panaszkodok nem csak te vagy egyedül.:)
2011. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Moszuke ***** válasza:

viccet és az olcsó oltásokat félre téve ezen én is gondolkoztam már... aztán rájöttem, hogy eleve nekem nem kell olyan lány aki arra bukik ha úgy bánok vele mint egy haverral.

ne feledd.. vannak lányok akik azt mondják, hogy nekik nem jön be ha tahó vagy.


a mostani párommal konkrétan ledumáltuk ezt a témát.. nem g*ciztem nem kerülgettem a kását...

felhoztam neki ha akarja tudok én tapló is lenni. ha neki ez kell, szóljon nyugodtan.

kezelhetem őt úgy mint egy 8.keri haverom, vagy havannait, ceglédit tök 8. van választék.. mennyire akarja hogy tapló legyek? picit vagy nagyon?:)


nem csak hős szerelmes, romantikus, bújós, csöpögős érzelgős szar tudok lenni... ugyebár,

de azonnal kiverte a gondolatot a fejemből:)

hogy ő nem olyan lány akinek f*sza gyerek kell..

neki tökéletes a megbízható, szerető, csöpögős kisfiú énem.


szal lány válogatja. van akinek ez kell van akinek nem.

a rendes csajokkal "jól" kell bánni.

2011. febr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A lányok szeretik a bunkókat, és ha semmibe veszik őket. Szóval lehet, hogy nagyobb sikered lesz így. De azok olyanok is lesznek...
2011. febr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!