Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt valakivel olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt valakivel olyan, hogy szakított vkivel, pl. összevesztek valamin, vagy másik fellángolás, vagy körülmények, de megbánta, többi lent?

Figyelt kérdés

aztán idő múlva rájött TÉNYLEG, hogy rosszul döntött, ő az igazi, és bár a másik először nem akarta, megpróbálta visszaszerezni, és azóta jól megvannak? komoly kapcsolatról volt szó.

leginkább 20on fölüliek esete érdekel, de jöhet bármi. Nekem egy ilyen eset van az ismeretségi körömben.


2011. szept. 21. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, velem. De itt nem én bántam meg, hanem a párom.... ( aki jol eltolta a dologkat..... )
2011. szept. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerek 1 ilyen párt. Másodjára is összejöttek kb 2 év után. Azt hitték most már örökre együtt maradnak stb. Végülis szétmentek.... de tényleg nagyon nem illettek össze.
2011. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen eseteket, de csak olyanoknál, akik még egyformán szerették egymást, csak valami hülyeségen összevesztek, aztán kibékültek. De ezek nem is igazi szakítások. Akkor végleges egy szakítás, ha az egyik fél részéről teljesen kimerült a kapcsolat, már nem vonzódik a másikhoz, vagyis nem szerelmes már kicsit se.
2011. szept. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Imserősi körömben van ilyen!Már 5éve húzzák egymás agyát a felek....Már vagy 10-15x szakítottak,a fiú összejött mindig szakításkor más lánnyal.Legutóbb kb 2hónapra szakítottak,de kb már az első héten más lánnyal volt,úgy 2 hétig..Aztán visszament az exhez.Az ex pedig lefeküdt a szünetben mással.


Ők úgymond együtt nőttek fel,ezért is ragaszkodnak egymáshoz.Meg tudják szerintem,hogy a problémáikat,nem igazán tolerálná más személy,ezért inkább mindig összejönnek,vagy talán ez az igazi szerelem?Nem tudni...



Egyébként nekem a saját tapasztalatom,hogy pl egy hosszabb kapcsolatomkor én szakítottam,megbántam,mert azóta is tudom,hogy nem fogok még egy ilyen embert találni(legalábbis nem mostanában),de sajnos már részemről elmúlt a dolog,hiába sajnálom,nem jönnék már vele össze!

2011. szept. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
28%

én most vagyok ilyen helyzetbe. Eggyütt vagyok a párommal, már majdnem 7 éve, és jött egy másik, aki 6 hónap alatt megadta nekem azt, amit ez 6,5 év alatt nem....Nemkérte még meg a kezem, igaz 21 évesek vagyunk, de akkoris, szeretni imádott, tényleg, megtett értem bármit, azt csinálta amit mondtam neki....De én nemakartam már, mert mikor megismertem ezt a pasit az újjat, sokat tanultam, olyan helyekre vitt, ahol láttam milyen boldogok a csajok, ha van egy ilyen pasijuk, stb....Szakítottam is a párommal és elmentem az újnál lakni, pár hónapig bírtam, mert sokat veszekedtünk apróságokon, de hamar kibékültünk... A párom belebetegedett, halászott reggeltől estig, nemevett, nemaludt, hiánya volt.én voltam neki az első nagy szerelme, és talán azért. De én visszajöttem hozzá, és most eggyütt vagyunk, boldog, csak én vagyok boldogtalan, mert nemérzek iránta semmit már, mert az új több jót mutatott, és adott, mint a régi. Most szakítani akarok vele megint, de tudom, hogy ezt már nem bocsájtja meg nekem, és azt is tudom, hogy soha többé nem találok még egy ilyet, mint ő. Szerény, figyelmes, gyerekes-az nemtetszik rajta- nemnéz csajokat, főleg ha ott vagyok, mindent megtesz amit mondok.......

a másik meg jól néz ki, figyelmes, de azt nagyon, jo az ágyban, de azt irtózatosan, és sokat nézi a csajokat, előttem is akár, ha rászólok, akkor megharagszik, hogy nem fogja behunyni a szemét stb....de mégis őt akarom......Lehet ha nemsikerül, visszafogad a exem, de azt nagyon nem hiszem.....


Bocsi, ha túl hosszú....Szívből jött azért....:P

2011. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Meg kéne vizsgálni az akkori szakítási körülményeket,és mérlegelni, hogy vajon mi volt a szakítás oka, és, hogy akkor megtett-e mindent azért mind a két fél, hogy ne szakítsonak, vagy nem történt semmi sem, csak beletörődtek?! Abban az esetben nem szabad kibékülni senkivel sem, hogyha akkor nem tett meg a másik fél mindent azért, hogy ne legyen szakítás a kapcsolatuk vége. Mert ez egyértelműen azt bizonyítja, hogy nem akarta azt a kapcsolatot tiszta szívéből, és nem szerette szivből a másik felet. Most mondhat bárki bármit, de hogyha én szeretek egy személyt, akkor mindent megteszek azért, hogy akár a körülmények olyanok legyenek, akár a veszekedést vagy a félreértést megbeszéljük, vagy bármilyen más probléma merül is fel, megpróbáljuk együtt rendbe hozni, de akkor. Akkor, és nem most, már hetekkel, hónapokkal, vagy akár évekkel később. Szerintem ez a dolog színjáték, és csak ideig óráig fog tartani a fellángolás, aztán mint ahogy akkor is, később is szakítás lesz a vége. Mert akkor kellett volna megtenni, és nem most. Butaság kibékülni ilyen szakítás után, mert nem fog mindent megtenni a másik fél most sem.
2011. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Támogatom az előttem szólót. Ha akkor nem, most sem fog semmit sem tenni a kapcsolatáért. Nem a tettek embere, hanem a szavaké az ilyen.Hosszútávon halott lesz az újrakezdett kapcsolat, és csak igérgetésekkel lesz tele. szerintem is abban az időben kellett volna tenni valamit, nem most. Nagy szinész az ilyen személy. Most jó neki, mert épp nincs más. Az első olyan alkalommal amikor jobb partnert talál lelép, és csalni fogja a párját fűvel-fával, és lehet, hogy már eddig is megtette. Ha hűen szeretünk valakit, megyünk utána nehezen enegdjük el, és addig kilincselünk nála, amég meg nem beszéljük a "körülményeket, félreértéseket, vagy amiket bánunk". Komolyan mit vár az ismerősöd az ilyen link személytől?
2011. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez baromság. Igazuk van az előttem hozzászólóknak. Most is lesznek indokok, hogy miért nem megy jól a kapcsolat. Nem jött be neki a "másik fellángolás", ezért most visszamenne? Közben meg mégis le tudott feküdni a másik partnerel, partnerekkel?Én szeretem a párom, és ha hónapokra kimenne külföldre akkor sem tudnák lefeküdni senkivel sem, mert szeretem, és várok rá, várom haza.Az akkori érzelmek hova lettek?Abban is egyet kell értenem, hogy ezek után is fog jönni "új fellángolás", és ismét lesznek okok a szakításra!!!Én úgy hiszem, ha igazán szerették volna akkor egymást, nem jöhetett volna szóba más személy, vagy bármilyen félreértés, akármilyenek is voltak a körülmények. Nem szerették egymást igazán, mert mást választott. Sosem tudnák olyan személyel lefeküdni, akit nem szeretek, mert ezzel épp megcsalom a párom, és épp megcsalom a saját érzéseim. Hülyeség ez a később összejönnek, és jól megvannak. Ha szeretek valakit, akkor akkor el nem engedem, harcolok a szerelmemért, akkor nem tette meg, tehát nem szereti öszintén.
2011. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is ismerek egy ilyen történetet....egy éve történt.

Szakítottak, mert valamin összevesztek, nagy volt a távolság is, a pasinak voltak más lányok is (persze csak kaland) az életében, és közben lett mindkettőjüknek más személy. Amikor ismét szinglik lettek, ismét összejöttek,mondjuk úgy, h az előző kapcsolataik miatt kellett valahogy felejteni, és nagy tervek voltak az összeköltözésre is. Amikor összeköltöztek akkor döbbentek rá, h már nem szeretik mégsem annyira egymást, és h nem fog jól működni a kapcsolat. Sok lett a veszekedés, a pasi többször megcsalta a lányt, akkor is, amikor együtt voltak korábban. Persze a pasi ezt tagadja a mai napig, de sok bizonyíték van rá, hogy megcsalta minden héten másik lánnyal. A szakításuk ideje alatt is amég másik lánnyal volt együtt, Öt is sokszor megcsalta. Én megkérdeztem akkor a barátnémtől, h ha akkor is meg csalt, a párját is megcsalta, mit vársz, hozzád hűséges lesz?Azt felelte, igen. Mikor kiderült, h őt is megcsalta, akkor összeroppant, két hétre kórházba került, és a mai napig depressziós a történtek miatt. A pasi meg ahogy visszasétált az életébe, úgy ismét kisétált belőle. Semmit sem tett a lányért, az összeköltözést is csak a barátném erőltette. Ezért meg kell, h erősítsem az előttem lévő két hozzászólást. Igazuk van mindenben, és ez a tanulságos történetem is ezt bizonyítja. Azt hiszem, h aki igazán szeret, hűséges, és mindent megtesz a párjáért. Nem csak igérget. Ennyit tudnék hozzáfűzni.....

2011. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!