Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bármilyen sérelmem elmondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bármilyen sérelmem elmondom a barátomnak mindig a másik félnek ad igazat. Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés

mindig engem hoz ki hibásnak.

pl.: megnéztem a leveleimet és pár oldalt melohelyen egy közös gépen, és a kolleganő, aki a legtöbbet van rajta, kiakadt, hogy nem találja a google-t az előzményekben, mert primo annyit beütni hogy google.hu....

erre én beállítottam neki kezdőoldalnak.

a páromnak elmeséltem, hogy egy akkora hülyeséggel támadott engem a kolleganő, mint egy ház, erre a drága barátom megkérdezi minek ültem a géphez, ha nem ülök oda, akkor most nincs ez.


és akármikor BÁRMILYEN sérelmem mesélem, amikor igazságtalannak érzem az életet, mindig kioktat a végén, soha nem mellettem áll.


arról meg ne is beszéljünk, hogy mások akkor is kiállnak a szeretteik mellett, ha annak nincs igaza....


mit jelenthet ez a barátomtól? nem szeret engem?


2011. febr. 16. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ilyen veled, mert ismer téged, és ismeri a nőket általában.
2011. febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez azt jelentené, hogy lenéz?
2011. febr. 17. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti hogy megvan rólad a véleménye.

Valamint ott a tapasztalat: a nők hajlamosak JELENTŐSEN elferdítve előadni a dolgokat.

Ráadásul amit felhoztál példának az egy banális ostobaság, ilyesmi miatt is csak nők képesek balhézni. A mi szemünkben ez említésre sem méltó, egyszerűen nem valódi probléma.

2011. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ha neki ez nem akár semmiség, és érdektelen, és ha meg is van rólam a véleménye, miért nem tud akkor olyat mondani, amivel legalább annyiban biztosít engem, hogy együtt érez velem, vagy akármi


hibáztatni könnyebb?

2011. febr. 17. 14:15
 5/5 A kérdező kommentje:
* az első "nem" véletlen került oda
2011. febr. 17. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!