Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam a barátomnak? És ilyen helyzetben mi a legokosabb döntés?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy még barátom előtt kavartam egy sráccal, már majdnem össze jöttünk de végül is nem lett belőle semmi, azt se tudom miért valahogy abbamaradtak a beszélgetések stb...ezzel a fiúval én azóta is találkozok rendszeresen (iskola miatt) és úgy nem volt harag sohase köztünk. Most egy ideje megromlott a kapcsolata a barátnőjével és egyre többet beszélgettünk, tanácsokat adtam neki, megbeszéltük a dolgainkat. úgy veszem észre hogy egyre inkább ugy közeledik felém mint régen...de ebben nem vagyok biztos, de felvesz MSN-re, ha tud a közelembe van, mindenben kiszolgál...barátnak tekintem, de nem áll szándékomban sem flörtölni vele, semmiféle kétirányú jelzéseket adni neki. Szeretem a barátom, tudja hogy előtte volt "valami" ezzel a sráccal, egy kicsit féltékeny de elviseli. Nem tudom hogy mondjam e meg ezt a barátomnak, mert a srác kikísér néha buszmegállóba meg sokat ír MSN-en, nem akarom hogy ebből félreértés legyen..de a srácot sem akarom megbántani...mit tegyek?
2011. nov. 7. 18:01
 1/2 WhiteLabel ***** válasza:
mindenképpen mond el a barátodnak.
2011. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Érdekes, hasonló helyzetben voltam tavaly.

Egyszerűen meg kell mondanod annak a srácnak, hogy nem szeretnél vele összejönni, mert a barátodat tényleg szereted. De ennek ellenére beszélgetnél vele és ugyanúgy köszönnél neki meg ilyesmi. Próbáld a benne lévő érzéseket feléd, barátivá alakítani.

szerintem ezekről nem kell szólnod a barátodnak csak ha már kényelmetlenné válik azzal a sráccal pl. a buszmegállóban állni.

Ne bunkón írd meg neki, hanem egyszerűen és egyenesen. :)

2011. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!