Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez egy megbocsájth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy megbocsájtható hazugság? 20/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ha már egyszer hazudok valakinek akkor már nehéz bennem megbízni...főleg ha az a valaki a szerelmem , de akkor abban a helyzetben ezt találtam a legjobbnak ...


Szóval az a helyzet, h 20éves vagyok de most fogok érettségizni, nem azért mert megbuktam ...hanem mert év vesztes vagyok és 0.on is voltam suliban, lényeg, h a volt barátomnak már megvan a diplomája... és én mikor együtt voltunk akkor azt hazudtam neki, hogy én egyetemre járok... mert nem akartam, h teljesen hülyének nézen mert nem is vagyok az... és eljátszottam, h odajárok meg minden kisem derült míg együtt voltunk

Most így szakítás után pár hónapra megtudta... És azóta nem beszéltünk

Szerintetek?


2011. febr. 17. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de miért kellett hazudnod róla?


szerintem semmivel sem nézett volna kisebbnek, hogy még "csak" felvételi előtt állsz.


fogalmam sincs, hogy barátod megbocsát-e, de szvsz nem akkora vétek..

2011. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálnám ha nem bocsájt meg.
2011. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"... mert nem akartam, h teljesen hülyének nézen mert nem is vagyok az..."


Pedig az vagy!Bocsi,de ez az igazság.Azt hiszem nem kell részleteznem,hogy miért.

2011. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

oké, értem miért hazudtad először, de az nagyobb gáz, hogy nem mondtad el legalább már a harmadik helyzetben, amikor szóba került.

A helyzet az, hogy szerintem nagyon gáz ez neki.

Reméljük, nem.

De már szakítottatok, nem mindegy?Vagy beszélőviszonyban akarnál vele maradni?

Már mindegy. Hazudtál, lebuktál, most meg viseld a következményeit, ez olyan, mint a betörés utáni börtönbünti.

2011. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért hazudtad ezt... ahogy te is leírtad, nem buktál meg, csak 0.os vagy és év vesztes, ennyi. Ezért miért nézne valaki hülyének? Főleg az az ember aki a szerelmed..? butaságot csináltál.
2011. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szakítottunk már még előtte, de én szerettem volna vele folytatni a dolgokat és ha már nem is... akkor legalább beszélőviszonyban lenni, nagyon hiányzik...

amúgy tudom, h butaságot csináltam, de annyira rosszul érztem magam, h mindenki körülötte egyetemista vagy azvolt meg meg minden és próbáltam beilleszkedni... meg tényleg leginkább azvolt bennem, hogy még érettségim sincs?! ez milyen gáz már... meg neki az ilyen dolgok tök fontosak... és ezért mondtam ezt

2011. febr. 17. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Én néztem volna egy akkorát mint egy ház... de nem olyan súlyos véteknek tűnik... Amúgy meg barátod is jó egyetemre járhat ha észre se veszi, hogy te csak gimibe jársz.... Aki egyetemista tudja, hogy hogy mennek a dolgok, hogy néha semmit se csinálunk néha meg a könyv elől kirobbantani se lehet minket... Gondolkozhatott volna... Szoval nem csak a te hibád, de főleg a tiéd. A lényeg hogy nem megbocsájthatatlan.

21F fősulis

2011. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, megbocsájtható. De sztem felejtsd el ezt az fiút, csak az idődet rablod vele.Legyen önértékelésed, szeresd nagasm és akkor fel sem fog merülni, hogy szégyelled magad ilyn apróságok miatt, h még nincs meg az érettségid. AMúgy kettőn álla vásár: ő is tehet róla, h nem merted neki elmondani.
2011. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Emberektől függ ki mit bocsát meg, majdnem mindent meglehet csak idő kérdése. Az exednek nyilván rosszul esett hogy hazudtál neki, de most már vége akkor ne ezzel törődj hanem inkább arra figyelj hogy ezentúl mindig őszinte légy azokkal akiket szeretsz és ne verd át őket soha.
2011. febr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. ha rendesen elmagyaráztad volna, miért nem vagy egyetemista, nem lett volna semmi gond

2. már úgyis mindegy

2011. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!