Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz volt vagy hazugság?

Figyelt kérdés

"Szeretem, ahogy beszélsz. Szeretem, ahogy nevetsz. Szeretem, ahogy mozogsz. Minden egyes porcikád szeretem. Szeretem, ahogy felsóhajtasz, szeretlek mikor rossz kedved, mikor mindenkivel szívózol. Ott szeretnék lenni veled, mikor bánatos vagy, hogy legyen kinél vigasztalódnod. Szeretném, ha a bánatod a vállamon sírnád ki. Szeretlek mert melletted önmagam lehetek és mert csodás vagy."


Ez kaptam tőle júniusban. Akkor olyan 10hónapja voltunk együtt.

Most szakított velem. Mert már nem szerelmes.


Hogy változhat valami ennyire?


2011. okt. 13. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
"Az idők változnak, s velük változunk mi is."
2011. okt. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezért nem a szavakat kell figyelni. Tippelek: 15 éves, aki írta.
2011. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egy 10sel több...
2011. okt. 13. 19:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Így.Mit mondott,miért szakít?Azon kívül persze,hogy már nem szerelmes?
2011. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ahogy azt már sokan megállapították: 'ami anyag az változik', így van ez az emberekkel is... ezt sajnos jobb elfogadni mint megérteni/megmagyarázni próbálni. Csupán ezt tudom mondani. De biztos megmondta, hogy miért szakított, tanulj belőle, hogy legközelebb ne kövesd el megint :)
2011. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

OFF


Hú, egy huszonévestől ez nagyon nyálas.

2011. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nagyon szerettem volna tudni az egyéb okokat is, de ezt nem volt hajlandó elárulni...

így csak annyit tudok, hogy már csak barátságot táplál irántam, viszont fontos vagyok neki és ezért szeretné tartani a kapcsolatot...

amiben biztos vagyok, hogy túl terveztem magam, legközelebb vissza kell fognom, csak mikor ilyen szavakat több százat kaptam, úgy véltem, talán komoly ez a kapcsolat és tart valamerre

2011. okt. 13. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, akkor most tanuld meg: bármit mondanak neked, az mindig csak arra a pillanatra érvényes. Pl. biztosan te is odavágtad már valakinek egy vita hevében "gyűlöllek" vagy "többé látni sem akarlak" és ez igaz is volt akkor. De nem sokkal később, akár pasi, akár barátnőd, akár családtag, elkezdett hiányozni, megbeszéltétek ami történt és ennyi. A naaaagy szerelmi vallomásokat pont ennyire vedd komolyan, abban a percben még érvényes, de azután ki tudja meddig...
2011. okt. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!