Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap volt itt egy kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt itt egy kérdés (lejjebb link). Annál kezdődött minden. (? )

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__15600.. --a kérdés ez volt!


Én hetest adtam magamnak. A páromat is megkérdeztem, hogy ő hányast adna magának. Válaszolt, utána, hogy szerinte én hányas vagyok. Mondta, hogy 9. Mondtam, hogy jéé, én hetest adtam magamnak, és megkérdeztem, hogy miért 9-es. Mitől lennék 10-es.(tudni kell, hogy teljesen normálisan kérdeztem meg tőle. csak kiváncsi voltam a véleményére, úgyis jobbnak tart, mint én saját magamat). Felháborodott, hogy én hogy kérdezhetek ilyet. Na, ebből szinte ordibálások lettek. Aztán, mikor megnyugodott, megkérdeztem újra, hát kíváncsi voltam mégis, és úgy gondoltam, hogy az előbb is ő volt a hülye, mert én tényleg tudni szeretném. Erre: "Hát, 10-es 10-es..lehetnél akkor alacsonyabb, vékonyabb, a hasadból is fogyhatnál..egy 10-esnek a bőre tökéletes, semmi folt, hiba nincs rajta. "

Egy kicsit elállt a lélegzetem. Mikor összejöttünk, volt, hogy egyszer az utcán elment mellettünk egy lány. Elkezdtünk róla beszélgetni, és ő mondta, hogy nagyon jó teste van a lánynak, szerinte jó csaj. Az a lány úgy néz ki, mint egy fiú, még arcra is. Kicsit, vékonka, fiús arc, semmi mell. Már akkor néztem, hogy neki hogy tetszhet ilyen. Vagy, ha tetszik akkor mit keres nálam.

Hát ez tegnap kibukott, hogy neki tényleg az ilyenek az ideálja.

Csak hogy tisztán lássatok: 173cm, 57kg vagyok. A hasamat mindenki irigyli, mert kemény, és lapos.--és ezt is "kritizálta" rajtam.

Aztán kérdeztem, hogy még mi nem tetszik rajtam. És ezt a kérdést is normális hangnemben tettem föl. Na erre megint kiütöttem nála a biztosítékot, veszekedés lett.

Nem tudom miért esett nehezére ezeket elmondani. Plusz, miért van velem, ha teljesen más lányok tetszenek neki. Sajnos az utóbbi időben kicsit megromlott a kapcsolatunk, és kevésbé bízom benne, mint régebben. Már arra a szégyenre is gondoltam, hogy ő csak azért jött velem össze anno, mert épp kéznél voltam, és velem el tud képzelni komoly kapcsolatot.

Vélemény?

én: 23, ő: 23, másfél éve vagyunk együtt.


2011. febr. 18. 09:22
 1/10 poiu ***** válasza:
100%

Itt mintha valami más volna a háttérben... Ha te őszintén (nem álszerénységből) 7-est adtál magadnak és ő őszintén (nem udvariasságból) 9-et, akkor örvendezned kellett volna. Amúgy meg az ember nem abba lesz szerelmes, akinek 10-est adna. Ő pl. Amerikában 10

[link]

szerintem is mutatós, de járnék vele moziba...

Egy nő esztétikai értéke és használati értéke :-) nem azonos.

Talán higgadtan meg kellene beszélni a dolgokat.

2011. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 poiu ***** válasza:
100%

* bocs, elírás:

szerintem is mutatós, de NEM járnék vele moziba...

2011. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy én normálisan, higgadtan kérdeztem meg tőle, hogy szerinte milyen egy 10-es. Erre ő háborodott föl, és elkezdett veszekedni, hogy én hogy kérdezhetek meg ilyet. Csak nem akarta ezeket a dolgokat elmondani, azért háborodott föl. Legalábbis ebből erre következtetek. Én örültem, hogy ő 9-esnek gondol, és gondoltam megkérdem, hogy számára milyen egy 10-es, ennyi volt, nem több. Erre így.
2011. febr. 18. 10:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tizes csajjal nem járunk. Aranyszabály.
2011. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 poiu ***** válasza:
100%

1-et értek, 10-sel nem járunk. Vagy <10, vagy 12!

A legtöbb férfi nem monomániás, mondjuk hogy vagy a pici vagy a nagy keblekre bukik. És más valakit megnézni az utcán, megint más vonzódni valakihez. Pl. a jó humor, kellemes illat stb. nagyon vonzó lehet. Vannak jó humora nem szép nők, akik 1szerűen vonzzák a pasikat. Ha jó a pasiddal, akkor vonzódik hozzád. Ha azt firtatod, látott-e már jobb nőt nálad, akkor hazudna, ha nemet mondana. Minek provokálni a szunnyadó farkast?

2011. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mintha senki nem értené ezt meg. Én is tudom, hogy nem vagyok az a bombanő, de ezek a kifogások az önbizalmamat a béka segge alá vitték. Pont az ellentétemet kedveli külsőleg, ami nála a gyerektestű, fiús lányokra hangsúlyozódik.

Azokat, amiket ráadásul kifogásolt rajtam, azon lepődtem meg csak igazán. Pl a hasam, amit mindeni irigyel. Meg, hogy lehetnék alacsonyabb, vékonyabb. Ezek szerint nem is én vagyok neki az a nő, akire vágyik igazán.


Az meg hülyeség, hogy nem járunk 10-essel. Valaki pl engem 10-esnek gondol, és mégis járna velem. érdekes.

2011. febr. 18. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Haha. Tizes nővel csak dugunk. AKi téged tizesnek gondol, és "járna veled", az dugna veled. Rokk.


Egyébként főleg ez után a duma után teljesen biztos, hogy neked egyszerűen túl nagy az önbizalmad, és még mellé jössz az álszerénységgel. Nyilván a barátod erre próbált rávilágítani., Szerintem ő is csak azt szerette volna, ha ilyen módon kibújik a szög a zsákból.

2011. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Neked semmi bajod. Ebből nem tudom, hogy következtetsz arra, hogy nagy az önbizalmam. A kérdésem is pont az ellenkezőjéről tanúskodik, de látom nem érted. Pont az a bajom, hogy olyanokban kritizált, amit még el is fogadnék magamon...akkor ezek után hogy legyen egy csöppnyi önbizalmam is. Pont a párunktól kellene, hogy megnőjön az önbizalmunk, de ezek után még annak az árnyékában sem vagyok. Sajnálom, hogy neked ez jött le, és nem tudsz tanácsot adni.


Arra, hogy cask dugni akar..inkább nem válaszolnék, hiszen nem ismered azt az embert. De ez jelen esetben lényegtelen is, a kérdésem nem ez volt.

2011. febr. 18. 12:02
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Aha. Jólvan. Akkor járj azzal a másik jóravaló fiúval, aki szerint tizes vagy. Soksikert.
2011. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom már nem aktuális, de te kérdeztél, ő meg őszintén válaszolt.
2014. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!