Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Nem szerethet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nem szerethetek bele. Hülyeségektől kíméljetek.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok... sok fiút szerettem már, de hiába, sosem szerettek viszont...

Most van egy srác, aki "haver", mikor a suli tánccsoportjával próbálunk, óra előtt néha ha meglát engem oda jön hozzám, megölel, majd kérdezi, hogy mikor próbálunk, mert majd megnéz minket (ő is táncol, hip-hop) az ő órájuk a mi óránk után van...

Nem olyan helyes srác, de kedves...

És nem csak velem kedves, mindenkivel... de engem akkor ölelt csak meg, ha nem volt körülöttem senki...Lehet, hogy ez "jelent valamit"? rosszat? :s

Igazából nem kéne bele szeretnem... lehet, hogy van valakije, de nem tudom...

Beszélgetni meg amúgy sem tudok:s Félénk vagyok... de mivel ő már többször nyitott felém, nekem is kéne barátkoznom:s

Bocsi, hogy hosszú lett... de ha tudtok tanácsot adni, annak örülnék, előre is köszi:)


2011. febr. 18. 12:32
 1/4 kisnita ***** válasza:
Próbálj meg lazítani ha a társasában vagy, ne görcsölj és barátkozz vele! Tuti, hogy szimpi vagy neki, ha nem lennél az nem ölelgetne. Ha lazán ismerkedtek, beszélgettem rövidesen ki fog derülni, hogy van-e valakije és hogy mi a terve Veled!
2011. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi:)

Igazad van...de a nyelv is okoz kisebb galibát:s Nem akarom kinevettetni magam:s Bár nem nagyon szoktak, csak ciki úgy beszélni valakivel, hogy látod, hogy össze zavarodott attól, amit mondasz...

2011. febr. 18. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:
miért ne szerethetnél bele? de előbb ismerd meg. beszélgessetek, hogyha úgy érzed, hogy szimpatizálsz vele, akkor csináljatok néhány közös programot, menjetek együtt haza, fagyizzatok, kávézzatok stb. esetleg számcsere, msn, ilyesmi, hogy kicsit megismerjétek egymást. eleve nem jó a felfogásod, úgy tényleg nem szerethetsz bele valakibe, hogy szinte semmit nem tudsz róla, azon kívül, hogy táncpróba előtt megölelget, meg mosolyog. mindenképp kerülj vele olyan helyzetekbe, ha tényleg érdekel a gyerek, ahol csak ketten vagytok. a zavar meg elfog múlni az első pár percben, hogyha megtaláljátok a közös hangot :) hajrá
2011. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi:)

Az a baj, hogy a táncos szezonnak mindjárt vége... :( És 'elvileg' velem vagy egy csoportban pszichológián, de gyakran hiányzik:s

Van még egy projekt, amit elvállaltam, és mivel van benne tánc, lehet, hogy megkérdezem, hogy érdekli-e :)

Amúgy ő is magyar származású, de nem beszéli a nyelvet... :(

2011. febr. 18. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!