Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetek ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a suliba akivel délutánonként találkozunk, smárolunk, szeretgetjük egymást, DE ma kiderült róla valami.

Lassan másfél éve ismerem és tudom hogy volt "könnyű vérű" korszaka. Minden áron el akarta veszteni a szüzességét és majdnem mindenkire rámászott. Ennek a korszaknak már vége.


Tök jól elvagyok vele, vannak nehézségek de túl éljük, azonban ma szembesültem azzal hogy az előélete visszaüt. Elmondtam egy haveromnak hogy van ez a lány és csak annyit mondott hogy "biztos olyan tág már neki hogy....." meg hogy ezzel is össze akart jönni, meg azzal is...

A probléma az hogy nem ő az első aki ezt állítja róla.


Azt veszem észre hogy akárkinek említem a nevét, mindig ugyan ezeket kapom válaszul. Ismerem a lányt, nem csinál ilyeneket, szigor van otthon és konkrétan tudom hogy mikor és kivel vesztette el (megbízok benne, és van is rá okom amit most nem írnék le).

Szerintem a könnyűvérű korszaka (emiatt van a szigor) inkább csak kavarásból állt mint sem dugásból.


Nagyon rosszul esik hogy mindenki ezt állítja róla. Szeretem. Bízok benne, de szarul esik. Ha megpróbálok kiállni mellette akkor csak annyit mondanak hogy béna vagyok, mert én még nem dugtam pedig másfél éve ismerem.


Ilyenkor mi van? Teljesen össze vagyok már zavarodva.


2011. szept. 26. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem tehetsz szemrehányást azért, amit a megismerkedésetek előtt csinált.
2011. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
figyeld ez a olyan tág lehet mint a bün ezek hülye megállapitások tudd valaki konkrétumot adni arról vagyis látta a két szemével hogy tág?ha nem akkor kussoljon rajtad áll ha megbiztok egymásba és szeretitek egymást akkor nincs gond:) és majd te kiderited hogy tényleg tág-e amikor oda jutsz a bugyihoz:)
2011. szept. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kezdem elveszteni a barátaimat miatta.

annyira gáznak tartják hogy vele vagyok hogy inkább nem beszélnek velem. (barátok mi? ennyit is érnek)


szabályosan félek hogy mi lesz még ebből.

2011. szept. 26. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rájuk hallgatnék, hanem saját magamra. Nem bízol a saját ítélőképességedben? Ki mondta, hogy nem neked van igazad?
2011. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A pletykálkodás,és a hú de jól informált vagyok,sok mindent tönkre tehet.

És ha csak irígyek,hogy kapcsolatod van és úgy látszik,hogy nem 2 hétre szól???

Döntsd el mi a fontos.A pletykák a lány múltjából,vagy a lány???Ne azzal foglalkozz,hogy mi volt,hanem azzal,hogy mi van,és mi lesz??

2011. szept. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Most mit kell ebből ekkora problémát csinálni! A punci nem egy rossz zokni, hogy felhúzod és kitágul. Ilyet azok mondanak akinek gőzük nincs a női testhez, csak szájhősök. Egyébként miért is téma a privát kapcsolatod a haverok között? Az ember nem azért szeret egy lányt, hogy mások egyetértsenek vele.Én mindég rühelltem ha a haveri társaságokban valaki(k) leitták magukat vagy spontán átmentek arra az alacsony szintre, hogy elkezdték kiteregetni lányismerősükkel folytatott intim kapcsolataikat természetesen az ilyenkor szokásos mégprimkóbb tálalásban
2011. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 krvua ***** válasza:
b@zd meg és kiderül hogy ''TÁGE!?''
2011. szept. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy adni kellene az allitolagos "barataid" velemenyere. ha emiatt elfordulnak töled, akkor nem voltak soha igazi baratok, max haverok, abbol meg van lesz ezer! az igazi barataidat nem fogod elvesziteni miatta. ha jol erzed magad a lannyal, akkor maradj vele. az a lenyeg, hogy most ilyen. mindenki volt hulye, biztos ö is banja,m h könnyuveru volt. manapsag nagyon nehez olyan lanyt/fiut talalni akivel az ember jol erzi magat, es minden klappol, egy hullamhosszon rezegtek, stb. Kulonben is megerdemel egy eselyt, ha valaki meg bele akar pofázni, akkor meg közöld vele, hogy "bocs de semmi közöd hozzá". aztan ennyi. engem is csesztettek a baratom miatt, aztan szepen leepitettem mindenkit.
2012. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!