Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 napom van. Mit csinaljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 napom van. Mit csinaljak hogy vissza szerezzem? :S szeretem ot:/

Figyelt kérdés

A volt baratomat meg mindig nagyon szeretem:S Meghalok erte.Probaltam mar tullepni rajta volt azota masik kapcsolatom is de nem ment.:/

O 1 hete szunetel a mostani baratnojevel es még van 1 napom hogy valamit kezdjek az egesszel..Szerintem amelyik kapcsolatban mar szunetelnek az mar reg nem jo..

De fogalmam sincs mit tudnek tenni..mert tudom meg o is szeret engem mert a mai napig kicsimnek szolit es neha azt is mondja nekem hogy milyen jo lenne velem lenni szoval en sem ertem igazan az egeszet..

A lenyeg a lenyeg..mit csinaljak vagy milyen legyek vele?

kozeledjek fele vagy ne? legyek hozza kedves es beszeljek vele szepen vagy mit tegyek? Mert igazabol o se tudja hogy mit akar.

Elore is koszonom a valaszokat:)

Bocsi de nincsen ekezetem:/

L/16

F/17


2011. febr. 19. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
közeledj felé, csókold meg! aztán majd eldönti mi legyen.
2011. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretitek egymást, akkor beszéljetek erről. Állj oda elé, és mond el, hogy mit érzel.
2011. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha lehet próbáld megbeszélni vele ezt a dolgot. Mond el neki mit érzel, és várd meg hogyan reagál rá.
2011. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nemtudnek vele beszelni mert felek hogy meg baratilag is elvesztem:S

Es nemtudnek ennyire megalazkodni elotte hogy szerelmi vallomast tegyek erte mikozben baratoje van:S

2011. febr. 19. 18:58
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem csk célozgass rá.beszélj vele,hogy hiányoznak a régi együttöltött percek és a sztorik pl elkezdhetnéd,hjogy emlékszel mikor...?stbstb.s ha mondaná ja fasza élmény akkor te egy olyannal szólsz be és nem hiányoznak neked ezek?jobban vagy a mostani barátnőddel?...ha nemgondolja komolyan és elutasítani csk hárítanál azzak a mondattal,h kíváncsi voltam,hogy emlékszel és hogyérzel most a dolgokról,semmi több.xD
2011. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

NINCS MIT VESZTENED!!! HA SZERET úgyis visszamegy hozzád , ha pedig elveszíted "barátként" legalább könnyebben fogod felejteni őt! Bár szerintem a kis srác igen csak elsakkozik köztetek!

Bár szerintem ez a kicsim szólitás meg stb. dolog nem egy barátságra utal úgyhogy nem is értem miért mondod hogy barátok vagytok :|

2011. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha te azt megalázkodásnak tartod h bevallod h szereted akkor ne is próbálj vele békülni.annyira mégsem szeretheted akkor?ha nekem ezen múlna a boldogságom a szerelmemmmel h bevvaljam az érzéseimet neki,akkor egy percig sem gondolkoznék rajta.és ez nem megalázkodás.
2011. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!