Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, de nagyon szeretem mit csináljak? (többi lent) Mit csináljak, hogy vissza szerezzem?

Figyelt kérdés
Van neki egy hawerja és a srácnak is van barátnője. Mióta az ő társaságában van nagyon megváltozott. Már nem olyan velem mint régen volt. Több mint másfél évig voltunk együtt.
2011. aug. 18. 09:36
1 2 3
 1/21 Nikuska94 válasza:
Szia! Elhiszem, hogy szereted, hiszen több, mint egy évig voltatok együtt. De ha ennyire megváltozott, még vissza akarod szerezni? El tudnád fogadni úgy őt, amilyen most? Mert ha valaki megváltozik, akkor kicsi az esély rá, hogy visszaváltozik. Hidd el, tapasztalatból mondom. Jobb ilyenkor erősnek lenni, és továbblépni. Maradjon meg a büszkeséged! :) (De azért szorítok nektek.)
2011. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ő dobott ki? Ha igen,milyen ürüggyel?
2011. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, nekem nagyon úgy tűnik, hogy a szakításotok végleges számára. Ha már szakítottatok, és nem is úgy viselkedik veled, mint anno, akkor szerintem sorold azt a másfél évet a szép emlékek közé. De természetesen, ne tedd ezt harc nélkül. Beszélgess el vele, mondd el neki, mit érzel. Bár az nem mindegy, ki szakított kivel. Ha te vele, akkor még talán van esély. Ha ő veled... Hát, csak annyit: nagyon ne alázd le magad, mert nem éri meg.
2011. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Igen ő mondta meg minden. Elmentek a hawerjáék a Balcsira tökre örültem neki mert így majd talán minden olyan lesz mint régen. Vittem munkahelyére kaját meg minden. És elegem lett h nem foglalkozik már úgy velem nem taliztunk volna aznap mert h nem ér rá... stb... Azt mondja h szeret, de nem boldog velem:(
2011. aug. 18. 09:44
 5/21 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen és kibékültünk mindig..., de félek hogy most nem fogunk. Letöröltem magam facebookról hogy lássa h már nem vok fent hétvégén elmegyünk Balcsira hátha megeszi a fene...
2011. aug. 18. 09:45
 6/21 anonim ***** válasza:

Szeret,de nem boldog veled.

Sajnos ez azt jelenti,hogy (már) nem szerelmes beléd.Ezt bármilyen nehéz is,el kell fogadnod és túllépni rajta.Ennek a kapcsolatnak vége.

2011. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
:(:(
2011. aug. 18. 09:50
 8/21 A kérdező kommentje:
Vissza tudom még szerezni valahogy?:'(
2011. aug. 18. 09:52
 9/21 A kérdező kommentje:
Felhívjam vagy mit csináljak:'(
2011. aug. 18. 09:53
 10/21 A kérdező kommentje:
Felhívtam! Kértem, hogy találkozzunk. Megkérdeztem, hogy szeret e még és h szerelmes e még belém. Azt mondta h igen csak már elege van mindenből...
2011. aug. 18. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!