Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e itt még olyan, aki_ nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e itt még olyan, aki_ nem tudja mit keres mellette a párja?

Figyelt kérdés

Kicsit túlzó mondat, de alapjaiban igaz. 26 éves nő vagyok, 5 éve élek párkapcsolatban. Vannak alkalmak, amikor elgondolkodom azon, hogy mit keres mellettem a párom. Úgy érzem jobb "kaliberű" nálam. Külsőleg rengeteg hibám van (szemüveg nélkül egy tapodtat se tudok menni, hátgerincferdülésem van, aminek következtében kissé görnyedt a hátam, a fogsorom sem szép stb stb). És ez csak a külső. Belsőleg sem tudnék egy olyan tulajdonságot felsorolni, ami miatt nagyon szerethető lennék. Kicsit önbizalomhiányos vagyok, de alapjáraton reálisan ítélem meg a helyzetet és valóban ez a helyzet. Úgy érzem nálam sokkal jobbat is találhatna.


Érez még valaki így?


2011. okt. 11. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit vagy önbizalomhiányos? Biztos? Neked súlyos önértékelési zavaraid vannak. Nem vagyok pszichomókus, de egyértelműen rosszul ítéled meg és nem szered saját magad.
2011. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, h ugyanezt gondolja saját magáról.
2011. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire "szereted" magad, akkor lehet a párod sem tudja idővel, mit keres még melletted.
2011. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
... és még valami. Én sem tudtam, mit keres még mellettem a párom, hasonlóan csúnyának, hozzá kevésnek láttam magam és ez kihatott a viselkedésemre, a kapcsolatunkra, ami azt hiszem emiatt szakadt meg. : )
2011. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, attól hogy valaki jól néz ki, nem biztos, hogy ő is annak gondolja magát. (És sajnos a fordítottja is igaz:D)

És az is lehet, hogy a konkrétumok mellett -amit most magadról felsoroltál- mégiscsak ennivaló és édes vagy a párodnak :) Örülj neki. Nem ésszel kell szeretni, hanem szívvel. És neki van és neked adta. Akkor? Miért akarsz problémát? Ki fog hatni a kapcsolatotokra. Feltételezem már el is kezdődött. Ne csináld ezt!

Szeresd!!

2011. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az önbizalmammal csak időnként van gond. Például a főzést rendszerint elbénázom amiatt, hogy mindig az jár a fejemben, hogy nem tudom megcsinálni finomra.

Alapjáraton nem gondolkozom ezen, a külsőmmel rég megbarátkoztam, szeretem a szemüvegem, épp ezért nem viselek kontaktlencsét stb stb. Mégis ha úgy reálisan elgondolkozom biztosan tudom, hogy nálam találna jobbat.

2011. okt. 11. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Jobb, mindig van. De Ő VELED van. Ezt tartsd észben!!

23N

2011. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezzel ne törődj. Felesleges.

Azonban, ha ezt sehogy nem tudod elfeledni, beszélj a pároddal. Ha úgy érzed elég empatikus ahhoz, hogy ne viccelje el a dolgot, tényleg beszélj vele.

Mond el neki mi bánt. Vagy csak tegyél fel apró kérdéseket. Puhatolózz.

A másik pedig, ezt a kérdést felteszed magadnak akkor is amikor kimutatja a szeretetét? Mert ha egy jó meleg öleléskor is eszedbe jut, akkor valami nagyon nem stimmel. Ne legyél ennyire tekintettel a másikra, hogy feltegyél magadnak ilyen kérdéseket, hogy elég jó vagy-e neki... Hiszen melletted van!

Ha nem lennél elég neki, nem így lenne. :))


21F

2011. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!