Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak Ti udvarolnátok-e egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak Ti udvarolnátok-e egy olyan nőnek, akinek kapcsolata van?

Figyelt kérdés

Nem élnek együtt, csak néha összejárnak a férfival, de én nagyon szeretném meghódítani a hölgyet!


A nagyobbik probléma, hogy többek elmondása szerint, rég nem boldog csak szabadulni nem tud a kapcsolatból, a férfi erőszakos, iszákos.

Egyik szomszédja mesélte, hogy mikor a jelenlegi partnerével külön voltak, ő randizott egy másik férfival, amikor pedig ezt a pasas megtudta, azonnal megkereste a nőt, kibékült vele, amikor pedig kibékültek kényszerítette a nőt, hogy hívja át a férfit, akit a nő szeme láttára vert meg. (bár én ezt nem nagyon hiszem... de ha van benne valami..)

Nekem megérné a kockázatot, mert ha tudna is bántani, annyira biztosan nem...de a nőt féltem.

Lépjek vagy várjak vagy felejtsem el? Szerinted?


2011. febr. 20. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg őt akarod,és tudod,hogy veled kitartó és hűséges lenne a hölgy,akkor mindenképp.De vigyázz a pasassal!Állj ki a nő mellett,ha kell védd meg!
2011. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy bántják a nőt, védd meg, de ne azért mert kell neked, hanem mert férfi vagy..
2011. febr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Borzalmasan nehéz ez a helyzet.Én is hasonlóban vagyok. Már 2 éve ismerjük egymást. De sajnos még mindig nem rendeződtek a dolgok mivel a nő idegileg instabil és fenyegeti,zsarolja hogy kárt tesz ha elhagyja. Sajnos volt már rá példa.:( Én azt tudnám tanácsolni ha komolyan érdekel akkor udvarolj de csak ha valóban Érzel iránta! De akkor tarts ki mellette!
2011. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Ne akarj magadnak ilyen problémát. Ha arra nem képes, hogy elküldje ezt a faszit, akkor később ebből még nagy balhék lehetnek, amik idővel a kettőtök viszonyát is megkeserítené. Milyen dolog az, hogy már egy új férfival ismerkedik, erre visszaengedi a régit? Ez neked jól esne, ha veled történik meg?


Ha szabad, ha nincs már problémája az ex pasival (vagy minek nevezzem) akkor még megkereshet, ha veled gondolná komolyan, de szerintem addig nem lenne veled szemben tisztességes dolog. Ne tegye tönkre a te életed, csak azért mert a másiknak nem tud nemet mondani.

2011. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!