Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változott valakinek a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változott valakinek a kapcsolata miután megszületett az első baba?

Figyelt kérdés
Tervezett babára gondolok, amikor mindkét fél nagyon akarja és miután megszületik(persze nagy a boldogság),utána eltávolodik a férfi a nőtől? Lecseng az újdonság varázsa és inkább anyának látja a párját, nem nőnek?
2011. dec. 20. 14:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Részletesebben? Előtte olyan jó volt, nagy boldogságban vártuk, én voltam a mindene meg a pici a hasamban, bókok, sok-sok szeretgetés aztán puff!
2011. dec. 20. 14:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem velem történt,viszont a család barátaival mind ez történt.Sok volt a gond,fáradtság,stressz és a vége az lett,h a férfi eljár bulizni,csajozik..A nő meg otthon van a gyerekkel és tűri:S sajnos!
2011. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Talán azért mert egy nőnek az elsődleges biológiai szerepe az anyaság? És nem az, hogyha megszületett a gyerek, karriert építsen?


Egyébként valahol érthető, gyerek megvan, onnantól fogva a nők sem "nőként" élik már meg magukat, hanem hogy a kis józsipistisárikata evett-e, jól alszik-e, jól van-e...

Szexelni nem lehet mert az orvos 3 hónapig eltiltott...

Aztán ha meg már lehet akkor: "Jajj halkan csináljuk, nehogy felébredjen...." stb stb stb.


Kinek van így kedve a nőjéhez?

2011. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az nem fér a fejembe, de lehet, hogy tényleg hülye vagyok, hogy adott egy férfi, aki szereti a párját és 4-5 év után, amikor még mindig szereti, azt akarja, hogy ez a nő legyen a gyermekem anyja és sikerül is a gyerek, majd vége,kész, ennyi....
2011. dec. 20. 14:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Meg a nők el is hanyagolják magukat szülés után sokan.
2011. dec. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 menta34 ***** válasza:
Kérdező, nem bántás de gondold át, hogy benne nem változott semmi, férfi mint előtte. De te szültél, háborognak a hormonok, stb. szóval simán lehet, hogy te változtál meg, nem sugárzod felé az erotikát mint előtte, stb. és ne a külsőre gondolj! hanem a viselkedésedre :)
2011. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk szerelem volt kezdetektől. 1 naptól együtt éltünk. 1 év után megbeszéltük, hogy jöhet a baba, azonnal sikerült. Megszületett. Igazából nem ekkor kezdődtek a gondok, hanem a 2. baba születése óta.

Igen, nincs semmi, de semmi, senki segítség, két gyerekkel, akik 10hós és 3 éves, nagyon nehéz egész nap, fárasztó, kimerítő, főzni, mosni, takarítani, gyereket nevelni.

Melyik férfi vágyik erre? De igen, meg kell ezeket csinálni, mert ki csinálja meg, ha nem te?!

Párom fürdetés körül jön haza jobb esetben, szinte időnk sincs egymásra. Hulla vagyok, Igen, megváltoztam, de nem érzem, hogy én lennék ezért a hibás.

Azóta se ölelés, se puszi, se szex.

Én a lányommal alszom, ő a fiammal a másik szobában.

Nincs jelenünk, jövőnk.

35körüliek vagyunk. MInden bomba huszast megnéz. Pedig én adok magamra, jól nézek ki. Mégis......

Teljesen kivagyok idegileg, önbizalmilag.

Egy ördögi kör.

2011. dec. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért szokott problémát okozni az első gyerek megjelenése, mert azelőtt a férfi érezte magát középpontban, őrá irányult a párja figyelme mindig és miután megszületik a gyerek, akkor nyilván a baba igényel és kap több figyelmet és törődést, ettől sok férfi kirekesztve érzi magát sőt sok férfit ez az érzés meg is tör lelkileg. Ilyenkor szokott az lenni, hogy a férfi más nő után néz, alkoholhoz nyúl stb.
2011. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem érezheti elhanyagoltnak magát. Próbálom kielégíteni minden vágyát minden téren, kb. 2 kg plusszom van, nem hanyagolom el magam. Mondjuk, mielőtt terhes lettem elég nagy társasági életet éltünk, de ezt is megbeszéltük a babavállalás előtt, hogy nem lesz gond, már nem az a legfontosabb. Tényleg próbáltam tudatosan felkészíteni, hogy sok minden meg fog változni, de azt mondta, hogy nem fogja bánni ha már nem megyünk minden hétvégén el. szabadságot is adtam neki a kapcsolatunk alatt, sohasem magyaráztam neki mikor jöjjön haza, hova ne menjen stb.. Azt hittem ilyennek kell lennie egy normális asszonynak, most mégis ezt kapom, mellőzve vagyok :-(
2011. dec. 20. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!