Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy gáz, ha fingok a barátnőm előtt?

Figyelt kérdés
Múltkor nagyon kellett fingjak és eleresztettem egyet a barátnőm, nagyon megbotránkozott. Mi a véleményetek róla?
2011. febr. 21. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6%
a helyed ben elasnam magam te gazgep
2011. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Hát ha nagy ritkán előfordul véletlenül, még belefér végül is, hiszen emberek vagyunk.


De ha sportot űzöl belőle, akkor k*rva gusztustalan tud ám lenni. És idegesítő. Nekem volt egy fingós pasim, az állandóan az orrom alá recsegtetett, és nevetett rajta, hogy ez milyen jó poén. Ha ott volt a haverja, ketten durrogtattak. (Huszonéves értelmiségi férfiak, doktoranduszok [!]).


Szerintem egyszer elmegy, de ne csinálj belőle rendszert. Főleg ha azt látod a barátnődön, hogy zavarja.


Ez attól függ, ki milyen családban nő fel. Nálunk nem volt szokás a másik orra alá szellenteni, ezért én nem állhatom, de van olyan család, ahol lazábbak, és belefér.

2011. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
A kérdés stílusából ítélve arrafelé mindennapos.
2011. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha nem direkt csinálja, csak muszáj neki. :D
2011. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A szó szoros értelmében is gáz.
2011. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy ha a nagy botránkozás helyett begyújtotta volna, akkor hamarabb oszlott volna a bűz.
2011. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

A kérdésedre a válasz: Igen, a fing az gáz. Esetleg wikipédián nézd meg, hogy pontosan milyen gázmolekulák alkotják.


Egyébként meg ne zabálj be fűszeres húsokat szex előtt és nem fogod telefingani a szobát! :D

2011. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

engem egyàltalàn nem zavar:D.. én is fingok elötte..

(természetesen nem durrogtatunk unalmunkban)

de ha nem birom tartani mert olyanom van akk fingok és kész..ö is

2011. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Aki elött nem gáz, azt nem érdemes barátnönek választani!!!
2011. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miert o talan ugy izzadja ki? Keress valami normalis csajt aki nem sznob.
2011. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!