Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, h tartok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h tartok az idősebb pasiktól?

Figyelt kérdés

20 éves vok, olvasott, mások szerint intelligens (sok témához hozzá tudok szólni, és nem ostobaságokat.) A barátaim szinte mind idősebbek nálam, jobban el tudok beszélgetni 25-30-40 évesekkel, mint a saját korosztályommal. Volt már barátom, van tapasztalom a szex terén is...de innentől jön a gond.

Ha nálam 4-5 évvel idősebb pasi kezd el bókolni, és féreérthetetlen célzásokat tenni (magyarán felszedni, és nem csak egy éjszakára) - megrettenek. Egyszerűen beparázok a pasitól, és leépítem (törlöm msn-ről stb.).

Velem egykorúnál, v. 1 évvel idősebbnél ez nincs így.

Nem tudom, hogyan küzdhetném ezt le...más is van így?


2011. febr. 21. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én vagyok hasonló helyzetben.. hiába néz ki jól vagy bejönne nekem és még normális is..úgy érzem ha ennyi évvel idősebb nálam nem működhet, nem tudnék vele járni :S


de engem ennyire nem is érdekel ez a probléma, keresek olyat aki nekem korosztályban is megfelelő :)

2011. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

lehet, az is benne van, h úgy gondolom, az idősebbek már a 3. randin elvárják a szexet...és ez nekem gyors, mert emberileg jobban meg szeretném ismerni, mielőtt megengedek neki dolgokat.

egyéjszakásnál más, ott csak a testi élvezetről van szó, nem látják egymást utána a felek.

2011. febr. 21. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az idősebbek pont, hogy tovább tudnak várni. (saját tapasztalat)

Különben ha zavarnak a 4-5 évvel idősebb pasik, ne velük randizz. Mindenkinek vannak elvárásai, a tiéd ez. :)

2011. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól értelmezem, hogy könnyebben belemész az egyéjszakásba, mint a hosszabb kapcsolatba?
2011. febr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig az idősebbek sokkal érettebbek és normálisabbak mint egy 20-21.. éves pasi.
2011. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!