Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy kibírjam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kibírjam? Hogy éljem túl?

Figyelt kérdés

Volt páromat még mindig szeretem. Eddig kerestem a társaságát, de nagyon sokszor sérelmezte, hogy ennyit kell velem beszélnie (napi 1x írtam rá, hogy mizu). Nemrég mondtam neki, hogy én még mindig szeretem, ő azt mondta, most nem tudja mi lesz a jövőben, talán összejövünk, néha úgy érzi szeret, néha nem.


Sokan tanácsolták itt is, barátok is, hogy hagyjam a fenébe, csak talonba tart, mivel én voltam az első barátnője. Illetve egy ismerősöm azzal "nyugtatott", hogy úgyse fog hatással lenni rá a szerelmi vallomásom, mivel túl távol vagyunk egymástól, és szerinte az exemnek az kell, hogy közel legyen hozzá a barátnője. Így megfogadtam, nem fogom keresni, nem fogok ráírni.


Ez 2 napja volt, már most kezdem rosszul érezni magam, hogy nem keresem, és láthatóan őt nem is érdekli, hogy nem keresem, sőt, azóta még kevesebbet van fent, még csak rám sem ír, hogy haragszom-e, esetleg élek-e még. Ez annyira rossz :(


Úgy gondoltam, ha nem írok rá, talán észbe kap, hogy én kellek neki, és legalább keresni fog. Tudom, 2 nap rövid idő, de mi van, ha ezek után sem fog velem foglalkozni? Mit tegyek? Keressem, vagy hagyjam a fenébe?


Ha hagyjam, akkor mit tegyek, hogy ne hiányozzon ennyire? Ha más pasikkal beszélek, mindig az jut az eszembe, hogy mennyivel másabbak, mint ő volt, vele mindig jól el tudtam dumálni.


Mit tegyek? :'(


22/L


2011. febr. 21. 18:37
 1/4 John Lowery válasza:
Szia! ugyanez a helyzet van velem is, csak annyi hogy én 21/F vagyok. egy hónapja lett vége 5 éves kapcsolatomnak, és ugyanezeket a "lépcsőfokokat" megjártam mint te. röviden a válaszom az, hogy hagyd a csudába, keress mást. tudom hogy nehéz... de nincs mit tenned. a magam helyzetében ezt már én is beláttam, hogy előre kell nézni. hogy mit tudsz tenni? semmiképpen ne dekkolj otthon, találd fel magad! vásárolj, sportolj, tanulj, dolgozz, olvass, de semmiképpen ne elmélkedj a múlton. remélem valamit tudtam segíteni
2011. febr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azt nem tudom hogyan kell valakit visszaszerezni, azt se, hogy mit kellene tenned, vagy hogy hogyan viselkedj ahhoz, hogy elérd, ismét Veled akarjon lenni. abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán ezt el lehetne-e érni bármivel is.


Azt hiszem, valójában ez nem rajtad múlik. mindegy mit teszel.


Azt viszont sejtem, hogy mit kellene tenned ahhoz, hogy visszakapd az életedet.

szerintem mondj el neki mindent. írj egy szépen fogalmazott, komoly levelet neki. Írd le mindazt, amit nekünk írtál, az érzéseidet, a vívódásaidat. persze nem pont így ahogyan nekünk tetted. Írd le, hogy szereted, komolyan, vele szeretnél lenni, de hogyha ez nem lehetséges, akkor minden erőddel azon leszel, hogy tovább léphess ezeken az érzéseken.


Ha őszinte vagy, az nemes. Ha koslatsz utána, az szánalmas.


Szerintem.

2011. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, várok még többet :)


A reakcióim: első, nem szeretnél beszélgetni? Nekem is lehet jót tenne.

Második: már próbáltam neki elmondani, csak azt nem, hogy próbálok immár túljutni rajta. De azt elmondtam, hogy nagyon szeretem még, vele szeretnék lenni, személyesen azt kaptam tőle, hogy talán egyszer. Utána meg azt, hogy képtelen vagyok felfogni, ő már ezt egyszer kifejtette, hagyjam a fenébe.

2011. febr. 21. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
nos ez esetben a dolog nem ér semmit sem, és hozzá kell tennem, hogy nem valami rendes és tisztességes az ahogyan bánik Veled, abban hogy ilyen rosszul viseled ez is benne van. sztem bele telik ez ugyan pár hétbe, de fontos hogy tudatosítsd magadban: nem érdemel szereteted tőled az, akinek Te nem kellesz. Mert ez egyértelmű.
2011. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!