Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi akit zavar hogy pár hónappal idősebb nála a csaja? (vagyis zavarná ez a párkapcsolatban? ) többi kérdés lennt.

Figyelt kérdés

a pasik többsége (mondjuk a 25 évesek körében) inkább idősebb vagy fiatalabb csajokhoz vonzódik? (16-30)


inkább a hozzánk hasonló külsejű, érdeklődésű, vagy a velünk ellentétes emberek vonzanak minket? (többség, főleg pasikat kérdem)

a szexben tényleg számít a mell méret, vagy függ ettől a szépség, és a kis mell lehet szép és szexi?

Van akinek a fehér bőr jobban tetszik mint a szolibarna?

Van akinek nincs esete, azaz mindegy hogy a nőnek kék a szeme vagy barna, fekete a haja vagy vörös, vagy szőke, teltebb vagy vékonyabb?

A körte alkat lehet olyan szép mint a galamb vagy a homokóra?

a legtöbb féltékeny pasi, aki bizalmat vár az általában hűséges is és megbízható?

Minden normális kapcsolatban a pasi felvállalja a nőt, kimutatja h szereti és mondja is, szeretne fotókat, elviszi a hölgyet nyaralni, ápolja ha beteg, akar gyereket, vesz neki nőnapra valentinra vagy évfordulóra virágot, esetleg főz neki ha tud, vagy tervezi az összeköltözést, esetleg megkérné a kezét?


2011. febr. 22. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem válaszolok mindenre, de nekem bejönnek a nálam idősebb csajok, csak még nem volt pedig jó lenne, nem ilyen éretlen 15-16 évesekkel lenni...


18f

2011. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18 évesen bejöttek az idősebb csajok. Így a húszas éveim vége felé már a fiatal csajok jönnek be.
2011. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nő vagyok, 38:) és elmondom, próbálkoztak már nálam is fiatal pasik. persze nemet mondtam, de ezek a tények:))
2011. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23 vagyok és 20 alatti lánnyal nem kezdenék, éppen inkább a 25 körüliek vonzanak. A mell méret nem számít a szexben és semmiben sem, picike mellekkel is lehet gyönyörű és 10-es a csaj, ha arányos ugye. A nagy segg pici cicivel nem jön be, körtének én azokat látom és nem tetszenek. Nincs ideálom, összhatásban ha vonzó, akkor mind1, nem figyelek a részletekre úgy, hogy azok miatt ne kezdjek vele. Féltékeny vagyok és bizalom, tisztelet nélkül kerülj is el, ha akarsz valamit. Utolsó percig hű vagyok, vagy szakítok. A barátnőmre mindig és mindenkor büszke vagyok, figyelmes és default hozom amiket említettél figyelmességeket. Tervezni akkor, ha bízok már nagyon a lányban, de neki első körökben sokkal jobban kell bennem.
2011. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pár hónap mit számít? s egy bizonyos kor után pár év se, mert azért egy 28 éves és egy 35 éves közelebb van élethelyzetileg, érettségben egymáshoz, mint mondjuk egy 15-22 páros.
2012. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek az idősebb lányok, akik 1-5 évvel idősebbek, a nálam fiatalabb korosztálytól meg már hányingerem van... (tisztelet a kivételnek)
2013. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!