Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mért találjátok vonzóna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mért találjátok vonzónak ha egy lánynak szép hosszú lábai vannak? és ha így magasabb nálatok az titeket zavar?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért találjuk vonzónak, mert szép, esztétikus és izgató.

Engem zavar, ha magasabb nálam.

2011. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fülünyúl ***** válasza:
Nem kell hosszúnak lennie annak a lábnak, elegendő ha formás. Nálam nem nagyon vannak magasabb lányok, ezért igazából engem nem zavar.
2011. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, szép látvány nagyon, de ha magasabb lenne a párom, szerintem zavarna, hiszen én is 190 vagyok..
2011. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én mindig is szerettem vna magassarkút hordani, de 178 cm vok és engem zavarna még az a pár cm....pedig sokan mondják h hordjak, de nem merek. :S
2011. febr. 23. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
A láb hosszát nem centiben mérjük hanem a test egészéhez viszonyítva. A csalásnak ezer módja van.
2011. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem találom vonzónak, a lábak tökéletesen hidegen hagynak. Ha viszont a nő magasabb, mint én, akkor az azt jelenti, hogy minimum 190 centi, engem pedig ettől kiráz a hideg. Arról nem id beszélve, hogy egy 190 centis nő 42-es lábakon jár, brrr. Nekem az alacsony, formás nők tetszenek, a 175 már határeset. Ízlések és pofonok. ;-)
2012. szept. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!