Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mennyire zavar az, ha egy lánynak az arca nem olyan szép, de a teste tökéletes?

Figyelt kérdés
Tökéletes testet úgy értem h magas, karcsú, nagy feszes cici stb. (tegyük hozzá,hogy nem mű) Őt választanátok, vagy egy széparcú, de alacsony és kicsit dagi lányt?
2011. máj. 28. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az általad tökéletesnek titulált test számomra pl. még a jótól is messze áll, ha a szépséget ugyanígy ítéled meg (és miért ne tennéd, hiszen szubjektív dolog) akkor kezd értelmetlen lenni a kérdés.
2011. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az arc fontosabb.
2011. máj. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem így ítélem meg a szépséget. Egyszerű kérdést tettem fel, arra voltam kíváncsi hogy melyik típusú lányt választanátok.
2011. máj. 28. 20:45
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Én a kettőt össze gyúrva választanám.Úgy a jó.
2011. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.

Egyéjszakás kalandra lehet inkább az átlagos arcú, de jó testűt. Tartós kapcsolatra viszont nálam nem (csak) ez a szempont. Sokkal fontosabbak a belső értékek. Lehet akármilyen szép és tökéletes küllemű, ha egy hisztérika, akkor max. egy szúrásra pazarolnám rá az időt.

2011. máj. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Nekem a test a fontosabb. A jo alaktol beindul nalam a kemia, a szep arc ehhez onmagaban keves.
2011. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ugye nincs semmi más választásom, mm igazából akkor is a szebb arcút, teste kit érdekel, vannak fontosabb dolgok is.
2011. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Kövezzetek meg, de nálam, ha első pillantás alapján kell döntenem nem számítana az arca, ha alakra amúgy a zsánerem.

26 ff Pest

2011. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy mennyire nemannyiraszép.

Nekem fontos az arc.

2011. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a szép arcú kicsi pufit választanám, tettem is így párszor és nem bántan meg.
2011. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!