Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hisztérika vagyok? A magyaráza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztérika vagyok? A magyarázatom túl hosszú.

Figyelt kérdés
Lesznek olyan dolgok a magyarázatomban, amikről nem akarok beszélni, nem ezek miatt a dolgok miatt teszem föl a kérdést, de mégis úgy gondolom közre játszanak a viselkedésemben. A barátommal több mint egy éve vagyunk együtt. Ő nagyon megalázó módon megcsalt engem, egy hónapig hazudott róla, akkor is a szemembe mondta, hogy igazat mond, mikor már rég tudtam, hogy nem. Megbocsátottam neki. Ezek után nagyon fölényesen viselkedtem, úgy gondoltam, nekem mindent szabad, csúnyán beszélni, önzőnek lenni, ő meg teperjen csak, ha vissza akar kapni. Nagyon hamar rájöttem, hogy ez amit így csinálok, nem megbocsátás, ha megbocsátottam neki, vissza kell fogadnom a szívembe, és úgy kell bánnom vele, ahogy akkor bántam, mikor még minden rendben volt. Ez így is lett, ő volt nekem az első, és nagyon jól kezdtünk megint meglenni. Minden erőmmel azon voltam, vagyok, hogy rendesen működjenek a dolgok, de ehhez nekem most is nagyon sokat kell tűrni, persze koránt sem annyit, mint eddig. Nehéz nem fél óránként fölhozni, és a fejéhez vágni a dolgokat de azt hiszem megy. Az elmúlt héten viszont megint nagyon bunkón bánt velem. Ő ezt nem látja, de én sokkal érzékenyebb vagyok, mint eddig bármikor, Ő pedig olyan dolgokat enged meg magának, amiket azt hiszem, ebben a helyzetben azért mégsem lenne szabad. Sok kis apró piszkálódás, marcangolások. Ő még soha életében nem volt szoláriumban, félt, én elvittem most egybe, mert nagyon kiváncsi volt, valamiért izgatta, nem tudom, nagyon tetszett neki, és egy hét múlva visszamentünk. Én nélküle nem megyek sehova, mert borzasztó féltékeny, szoláriumba pedig egyszer sem voltam, amióta együtt vagyunk. Ezen fölbuzdulva, egy gyerekkori barátom (Férfi.) elhívott, hogy menjünk el egyszer, még egy közös barátnőnkel, mert végre én is megint megyek. A barátom hatalmas hisztit rendezett, persze csak nekem, hogy én ne menjek senki mással, sem egyedül, végre együtt megyünk és ő mennyire örül ennek, ne rontsam ezt el, ne legyek ilyen szívtelen, így lemondtam a „közös” szoláriumozást a barátokkal. Ma a barátom sok vigyorgós fej kiséretében írta, hogy elment szoláriumba, hogy tetszen magának. Azonnal könnyek szöktek a szemembe, és bár nagyon próbáltam visszatartani, hogy egy ilyenen azért mégse sírjak, nem ment. Nagyon csúnyán beszéltem vele, Ő pedig nem értette, csak nevetett. Én azóta is sírok, és igazából nem értem miért, ekkora hisztérika lennék?
2011. febr. 24. 21:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

"Ő nagyon megalázó módon megcsalt engem, egy hónapig hazudott róla, akkor is a szemembe mondta, hogy igazat mond, mikor már rég tudtam, hogy nem. Megbocsátottam neki."

"Én nélküle nem megyek sehova, mert borzasztó féltékeny"


Nem hiszterika vagy, hanem nagyon naiv, ha azt hiszed, hogy a fentiek utan meg lesz ebbol valami. Ha jol ertem, nincs gyerek, nem vagytok meg olyan regen egyutt es megsem hagytad ott a megcsalas utan, raadasul o feltekenykedik? Nem veszed eszre, hogy milyen hibat kovetsz el? Valaki mar ilyen rovid ido alatt megcsal...mi lesz 5-10 ev mulva? A nevedre sem fog mar emlekezni akkorra...ne ot hibaztasd es mondd el minden szemetnek, ha mindez ujra megtortenik. Tudod, hogy milyen, ennek ellenere vele vagy. Ebbol mar nem lesz semmi. Nem tudom, hogy hany evesek vagytok.

2011. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Ne mvagy hisztérika, csak nagyon hülye, vagy mazochista. Most őszintén; kell ez neked?
2011. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
78%

A barátod egy s*ggfej már bocsi. :/

Én azért is elmennék barátokkal szoliba,akárhogy siránkozik a barátod.

A másik meg az,hogy tényleg nem kellett volna neki megbocsájtanod.

2011. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki, amíg még megvan a méltóságod.
2011. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Dobd ki!! Nehéz lesz, de meg kell tenned. Az én exem is megcsalt és naná hogy a szemembe hazudott. Egy darabig még próbáltam elhinni hogy ez nem velem történik, meg biztos minden megváltozhat, de rájöttem hogy abszolút nem. Megszakítottam a kapcsolatot, nem is találkoztam vele 3 hónapig, akkor is csak véletlenül. Azóta eltelt fél éve, néha összefutunk a közös baráti társaság miatt. Már viszonylag nyugodtan elvagyok mellette, persze nem mondom hogy túlléptem rajta teljesen, de így jártam a legjobban ehhez kétség sem férhet!!
2011. febr. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Ki kellene találni valami megalázó módot a szakításra.
2011. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok a barátomba. Nincs már méltóságom.
2011. febr. 24. 21:24
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

a pasid egy bántalmazó típus.


magának mindent megenged, neked semmit...

" Én nélküle nem megyek sehova, mert borzasztó féltékeny,.. " ezzel a személyes szabadságodat korlátozza.

2011. febr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

"Szerelmes vagyok a barátomba. Nincs már méltóságom."


- Akkor sok boldogságot. Igaz, két gyerekkel, és lelkileg megrokkanva sokkal nehezebb lesz a szakítás...

2011. febr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Hisztérika a kettesen!!!!!!!!
2011. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!