Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogyha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha nem tetszik ahogyan a barátom beszél?

Figyelt kérdés

Hogy mondjam el neki, h ne beszéljen így... szóval pl azvan, h ma azt úgy mondja, h máma... szegedi pasi én pesti vagyok és ezek a dolgok zavarnak

mit csináljak? meglehet ezt így mondanom?


2011. febr. 25. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
És ha őt zavarja, hogy te nem így mondod akkor te változtatsz a kedvéért? Miért kell mindenkit "pestiesíteni"?
2011. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megszox v megszöx.
2011. febr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

énis szegedi vagyok.

nekem nemtetszik ahogyan a pestiek beszélnek.

hogy mondjam el nekik?



tudod nemugyanúgy beszélnek kölömböző tájakon.

sőt! képzeld! külföldön meg nem is magyarul.

na hogy mondjuk el nekik hogy nemtetszik?

2011. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál, ha ő meg téged tanítana arra, hogy a "hogy" az nem "h"? Ez ő, ha máshogy beszélne akkor más valaki lenne. Úgy szeresd ahogy van.
2011. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor az egész világot pestiesíteni kell!!


a szemetek képesek máshogy beszélni.

hogymer nem pestiesen beszélni aki vidéki. felháborító!

a szemét külföldiek is..

2011. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
tájszólást nehéz lesz kiküszöbölni.
2011. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, te megtanulsz helyesen fogalmazni, írni és a barátod megtanul pesti nyelven. Ez a kompromisszum.
2011. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szakíts vele és keress egy olyat, aki nem tájszólással beszél. Ha ez tényleg ennyire zavar téged.
2011. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még egy nagyarcú hülye pesti ribanc. Csak tudnám, hogy a sok gyökér fővárosiban miért van ez a téves felsőbb rendűség érzet képzet.

Ha fontos lenne neked és szeretnéd, akkor úgy fogadnád el, ahogy van és nem kötnél bele ilyen apróságokba. Mi lesz később, meg akarod majd változtatni az öltözködését, meg a baráti társaságát és az érdeklődését, mert az nem pesti?

2011. febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!