Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemszeret a barátom vagycsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemszeret a barátom vagycsak elvakít a féltékenység?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja vagyunk együtt,tudom ez rövid idő de szeretjük egymást,legolábbis én őt nagyon.Nekem ő az első férfi az életembe.Az első hónapban tökéletesen megvoltunk nem veszekedtünk.Mostanában nagyon sokat veszekszünk mert nagyon féltékeny vagyok.Sajnos ő suli melett dolgozik és már 2 hete nem taliztunk.De más lánnyal aki elvileg csak barát azzal tud talizni és mais megy el barátaihoz nemám hozzám .....Aztmondja nagyon szeret és mindennél fontosabb vagyok neki de én nem bízok benne ezt ő is tudjaa Mit tegyek?
2011. nov. 5. 11:52
 1/7 Inkog Nito ***** válasza:
Érzékeltesd vele hogy ez így nem fog menni.Többet kell találkoznotok,amennyire persze az idő engedi.
2011. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mindig mondom neki

de azt mondta h neki a munka az első...és én?a barátaival többet van mint velem

2011. nov. 5. 11:59
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:

Te meg miért sajnálod el tőle az időt, ha a barátaival akar lenni? Lehet te egész nap ráérsz és otthon ülsz, de ő dolgozik és mellette szeretné tartani a kapcsolatot a barátaival is. Elmondta, hogy szeret és fontos vagy neki. Mi kell még?


Ezzel a hozzáállással hamarosan vége lesz a kapcsolatnak és nem miattad, hanem ő fogja megmondani neked, hogy nem hagyod őt élni.

2011. nov. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Inkog Nito ***** válasza:
Ha úgy veszed észre hogy ez rossz duma akkor állítsd választás elé.Az sose jó ha valakinek a munka az első.Persze ez a te döntésed ha ezzel együtt tudsz élni.
2011. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
12:03 nem sajnálom de akkor ne mondja azt nekem h sajnálom de nemtudunk talizni mert dolgoznom kell közbe meg mais elutazott barátjához nemis szólt...
2011. nov. 5. 12:10
 6/7 Smartguy86 ***** válasza:

Talán ő sem így kezdte. De látta rajtad, hogy nem érted meg, ezért aztán ide jutott a dolog. A problémákat együtt kell megoldani. Amúgy meg ha a barátaival van, akkor kérdezd meg tőle, hogy nem lehetne-e közös programot csinálni, ahol te is ott lehetsz.


Ha nem akar bemutatni a barátainak/szüleinek, akkor már tudhatod, hogy nincsenek tervei veled, csak egy ideig kiélvez, aztán lelép...

2011. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyre jobban érzem h csak játszik velem pedig tudja h életem első pasija
2011. nov. 5. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!