Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem mi a baj, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi a baj, lehet rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy ideje nem akarja, hogy szexuálisan foglalkozzak vele. Még nem feküdtünk le egymással, csak pettingelünk. Ő mindig elszórakoztat engem, de nem hagyja, hogy én is örömet szerezzek neki, és ez engem nagyon bánt. Azt mondja, hogy csúnya, és ezért nem akarja. Egyszerűen bármit mondok, nem hiszi el, hogy gyönyörű. A baráti körömben annyian mondják nekem, hogy mennyire szép a barátnőm, de mikor ezt mondtam neki, akkor is csak kikerülte a témát. Mit tehetnék?
2011. febr. 25. 17:19
 1/4 Norb66 ***** válasza:
Mikor alszik kikötözöd, majd ha reggel felkelt hagyod hogy végignézze ahogy nagy élvezettel kinyalod. Akár többször is egymás után. Sőt, simogasd a mellét, ujjazd a popsiját és a punciját is, adj bele mindent és ne aggódj, legközelebb majd könyörögni fog érte :)
2011. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel szégyell valamit a testén. Láttad már meztelenül?
2011. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szégyel valamit..
2011. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen meztelenül még nem, de már elégítettem ki a számmal, és élvezte. A testével meg egyébként nincs semmi baj, szerintem nagyon jó alakja van, ezért is nem értem!
2011. febr. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!