Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem merem megcsóko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem merem megcsókolni.

Figyelt kérdés

Üdv nektek, 16 éves fiú vagyok, aki szerelmes egyben gyáva, önbizalom hiányos!


Az a problémám hogy van egy lány, a barátnőm- akit tényleg igazán szeretek! Járunk, és minden okés velünk. Egyszer véletlenségből elszólta magát hogy miért nem csókolom meg?! Én elvörösödtem és össze vissza beszéltem. Nem merem megcsókolni, ez lenne az első csók. Sokan mondják hogy csak az első nehéz, aztán már természetes, de nem merem. Kezdem megutálni magam,hogy hogy lehetek ilyen gyáva, és önbizalom hiányos. Nem szeretném ez miatt elveszíteni.


Tanácsokat szeretnék kérni, hogy mit tegyek.


Esetleg tudnátok ajánlani valamilyen könyvet ami segíthetne javítani az önbizalmam? Lehetőleg olyat amit eltudok olvasni neten.


A dolgot megbeszéltük egymással de nekem ez nagyon gáz.


Köszönöm a válaszaitokat!


2011. febr. 25. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazad van,ez télleg gáz :) Nah de ezen lehet segiteni...vannak mindenféle szakkönyvek amik ezzel foglalkoznak...tudod Google a barátod ;) Keress utána nyugodtan :D Amugy meg...egyszer egy váratlan pillanatban,csak csókold meg,és ne gondolj semmire,ha szereted,akkor úgy fog sikerülni,ahogy szeretnéd ;)
2011. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na meg a másik probléma, ha meg is merném csókolni, azt sem tudom hogy mit kell csinálni. Nem akarok még + azzal is leégni hogy nem tudok csókolózni, de ez már másik téma.
2011. febr. 25. 21:31
 3/7 anonim válasza:
Én is így vagyok vele :) Valószínü,hogy megkérem,arra,hogy vezessen rá...
2011. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Norb66 ***** válasza:
Azt, hogy hogyan kell csinálni majd jön magától. Szerintem azért nem mered megcsókolni mert félsz hogy nem lesz jó/elrontod. Aggodalomra azonban semmi ok, hidd el hogy menni fog és jó lesz az :) Bátorság és sok sikert! :)
2011. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszolónál ott a pont :/
2011. febr. 25. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy jó pillanatban lazulj el, ne arra gondolj, hogy jujj, elő, milyen lesz, hogy lesz, hanem hogy vele lesz, milyen csodálatos lesz =) Szép lassan elkezded akkor tuti veszi a lapot és ő is odahajol és onnan jön magától =)
2011. febr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is igy vagyok ezzel a dologal hogy kevés az önbizalmam de az vigasztal hogy neki is meg nekem is ez lesz az elsö csók :))
2011. febr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!