Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem merem megcsókolni a barátomat? Lent

Figyelt kérdés

most kezdtünk el járni nem olyan régen és elég szégyenlős vagyok sétálás közben se merem megfogni a kezét!

mit tegyek?


2010. júl. 29. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
mitől félsz?
2010. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
nagy bajok vannak
2010. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Deus88 ***** válasza:
48%
Szerintem legyél kicsit bátrabb , ös is sziveszes megfogná a kezed meg a csokolozás hát hogyis mondjam ép eszü fiu ha jártok akkor nem utasit vissza.
2010. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Timi: ) ***** válasza:
100%

Ha már barátod van,akkor az vele jár,hogy testileg érintkezzetek,ha te még ettől is félsz,akkor én úgy gondolom nem való neked még párkapcsolat.

Ha szerelmes vagy ebbe a fiúba szedd össze magad,örülnöd kéne ha hozzád ér,nem pedig félni tőle.

Nem történhet semmi rossz!

Próbálj ellazulni,és élvezni azt,hogy szeretnek,ne tervezz előre semmit,hogy milyen lesz az első csók stb.

Hagyd hogy a dolgok spontának legyenek,ne aggodalmaskodj.

Ha nem megy,akkor várj még pár évet,szerintem nagyon fiatal vagy még.

Bocsi!

23/L

2010. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Ezek szerint fiatal vagy egy kapcsolathoz. Akkor meg minek? Ja mert a többi lány ezt csinálja... Butaság...
2010. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem a fiúnak kell kezdeményezni a kézfogást és/főleg a csókot?

Ezen ne te görcsölj, az a srác dolga...

2010. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? O.o

Mielőtt találkoztok igyál meg valamit, h oldja a feszültséget és simán menni fog :P

2010. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azt tegyed amit te jónak és helyesnek találsz, ha pasid esetleg rákérdezne hogy mi a baj, akkor nyugodtan,őszintén mondd csak el neki hogy szégyenlősebb típus vagy, egyébként szerintem idővel úgyis magabiztosabb leszel...csak nyugiii:D:)
2010. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI VÁLASZOKAT DE MÉG JÖHETNEK! :)
2010. júl. 29. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!