Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szeretnek egy fiúban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TíJé kérdése:

Mit szeretnek egy fiúban a csajok úgy 14-15 év körül? Ha izmos, ha divatosan öltözködik vagy még mitől függ?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 hetes kapcsolat kell, akkor nyertél.
2011. febr. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ja a 14-15 éves lányok tobbsége a divatbu*zikat szereti!
2011. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

15éves lány vagyok. Szerintem ebben a korban még minimum 3-4 évvel idősebbnek kell lenni a fiúnak. Igaz a barátom csak 2 évvel idősebb, szóval ha jön valaki akibe tényleg szerelmes leszel, akkor teljesen mindegy, hogy hány éves, milyen magas, milyen színű a haja. Én például nagyon alacsony vagyok. Barátom pedig nagyon magas. 40cm van köztünk. Valaki beszól, de minket nem érdekel, mert nem kell a mások véleménye :) Tehát tényleg mindegy hogy néz ki.

És itt a kivétel mert nem jönnek be a divatb*zi srácok, se a vézna emó srácok. Jó ha van izma, nem kell kigyúrtnak lennie. De ha most a barátom lefogyna, vagy macisabb lenne, az se érdekelne, mert szeretem. Tehát mint mondta, a külsőség mindegy, a lényeg h ne legyél bunkó

2011. febr. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Hagyjuk már ezt a "külsőleg mindegy" szöveget.. ha nem jössz be külsőleg egy csajnak,akkor benned lehet a Szentlélek is,akkor is le fog koptatni... Szóval a külső,és a belső egyaránt fontos tényezők. Maximum azután válik a "mindegy" kategóriába,miután beléd szeretett.
2011. febr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2011. febr. 26. 00:44
 6/10 Ixdecske ***** válasza:
én 15 vagyok és nem értek egyet Dainnal az én barátom valóban nem a legtökéletesebb és vannak hibái mégis nagyon szeretem és a belsője és a viselkedése fogott meg először majd csak aztán szerettem bele a kinézetébe. Szóval a külső nem minden.
2011. febr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aki most épp tetszik, már első látásra tetszett, nagyon, az egész az idióta járása, és a hülye arckifejezése :D A barátnőim szerint nagyon csúnya, de nekem nagyon tetszik..... Normálisan öltözködik, ad magára, de egyáltalán nem divatb*zi, és csak az egyik közösségi oldalon láttam meg, hogy izmos egy képen, ez teljesen véletlen....( ha nem lenne izmos, ugyanúgy tetszene, semmin se változtatna...) Úgy tetszik ahogy van, és szeretem a hibáit is.... már csak jobban meg kéne ismernem :/ 14/L
2011. febr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"15 éves lány vagyok. Szerintem ebben a korban még minimum 3-4 évvel idősebbnek kell lenni a fiúnak"

És kifejtenéd, hogy mi a jó büdös francért???

2011. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy mitől függ, bocsi, teljesen másra válaszoltam.

Tehát: nekem nincs ideálom, egyszer egy ilyen srác, aztán egy olyan tetszik. Én teljesen kiszámíthatatlan vagyok.....

2011. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
eddig 3 tetszett, és mindegyik mindenben különbözik.....^^
2011. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!